خرید ساده و سریع ارز دیجیتال RDNT | قیمت و فروش رادیانت کپیتال Radiant Capital

رادیانت کپیتال

RDNT - Radiant Capital
0.10503تتر
3.05%

قیمت رادیانت کپیتال

5,976.207تومان
(28,087)

حجم معاملات رادیانت کپیتال

4,428,889,149تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,080.334تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,576.2تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رادیانت کپیتال

ارز دیجیتال رادیانت با نماد RDNT، یک پلتفرم DeFi منحصر به فرد است که به مسئله تقسیم سرمایه در شبکه‌های مختلف بلاکچین می‌پردازد. برخلاف بازارهای پولی موجود که به طور جداگانه روی زنجیره‌های جداگانه عمل می‌کنند، Radiant قصد دارد یک راه‌حل همه‌جانبه باشد که به کاربران اجازه می‌دهد دارایی‌های اصلی را در هر زنجیره سپرده‌گذاری کنند و دارایی‌های پشتیبانی شده را از زنجیره‌های مختلف وام بگیرند. این نوآوری نیاز به استخرهای نقدینگی جداگانه را از بین می‌برد و تجربه یکپارچه‌تر را ترویج می‌کند.

Radiant از طریق پیام رسانی لایه صفر و رابط مسیریاب پایدار Stargate به قابلیت همکاری کراس چین دست می‌یابد. به عنوان مثال، وام دهندگان این انعطاف را دارند که وثیقه خود را پس بگیرند و انتخاب کنند که از کدام زنجیره وجوه را برداشت کنند، همچنین درصد تخصیص به هر زنجیره نیز قابل ویرایش است.

این پلتفرم، ارائه‌دهندگان نقدینگی پویا (dLP) و انتشارات محدود را معرفی می‌کند و به مشکلات نقدینگی موجود در DeFi 1.0 می‌پردازد. با انجام این کار، Radiant به دنبال ارائه گزینه‌های نقدینگی با ثبات و قابل پیش بینی است که گامی مهم و رو به جلو در فضای مالی غیرمتمرکز است.

خرید رادیانت کپیتال

ارز دیجیتال رادیانت کپیتال یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رادیانت کپیتال به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رادیانت کپیتال خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رادیانت کپیتال در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رادیانت کپیتال خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رادیانت کپیتال خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رادیانت کپیتال

فروش رادیانت کپیتال در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رادیانت کپیتال، مقدار رادیانت کپیتال مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رادیانت کپیتال در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رادیانت کپیتال در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رادیانت کپیتال

خرید و فروش رادیانت کپیتال در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رادیانت کپیتال خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رادیانت کپیتال به تتر، نیاز نیست که ابتدا رادیانت کپیتال خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رادیانت کپیتال خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رادیانت کپیتال بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رادیانت کپیتال

برای ذخیره رادیانت کپیتال، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رادیانت کپیتال شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رادیانت کپیتال مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رادیانت کپیتال است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رادیانت کپیتال نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رادیانت کپیتال خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رادیانت کپیتال

قیمت رادیانت کپیتال در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رادیانت کپیتال تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رادیانت کپیتال، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رادیانت کپیتال قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رادیانت کپیتال و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رادیانت کپیتال را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رادیانت کپیتال را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه رادیانت کپیتال

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه رادیانت کپیتال دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023