قیمت لحظه‌ای و خرید کیوردو QRDO | فروش ارز دیجیتال Qredo

کیوردو

QRDO - Qredo
0.04908تتر
3.21%

قیمت کیوردو

2,812.284تومان
(28,169)

حجم معاملات کیوردو

14,759,358,427تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,956.68تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,521.2تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کیوردو

ارز دیجیتال کیو ردو با نماد Qredo توکن کاربردی پلتفرمی است که روی تجارت دارایی‌های دیجیتال متمرکز است. در حال حاضر، موانع زیادی بر سر راه ورود شرکت‌های مالی جا افتاده به بخشی امور مالی غیر متمرکز (دیفای) وجود دارد و هدف شبکه کیو ردو بر داشتن این موانع از سر راه است. کیوردو با ایجاد یک شبکه حضانتی MPC رویکرد بسیار نوآروانه‌ای نسبت به نقدینگی ایجاد کرده است. این سیستم به کیو ردو اجازه می‌دهد که حضانت غیر متمرکز،‌ سواپ بین زنجیره‌ای و دسترسی به نقدینگی بین پلتفرمی را امکان‌پذیر کند. ارز دیجیتال QREDO یک توکن حاکمیتی و همچنین یک توکن کاربردی در شبکه کیوردو است. توکن کیو ردو با این هدف ایجاد شده که ساختاری کاربر-محور در این پلتفرم ایجاد کند و از این طریق مشارکت بیشتر کاربران در آن را تشویق کند. ارز دیجیتال Qredo را می‌توان استیک کرد و در مقابل آن پاداش گرفت. رمز ارز کیوردو بر اساس استاندارد ERC-20 شبکه اتریوم ساخته شده است و یک رمز ارز ضد تورمی است، به این معنا که مجموع عرضه آن محدود است. سقف عرضه ارز دیجیتال Qredo دو میلیارد توکن است که تقریباْ‌ ۱۵ درصد از مجموع آن در گردش است.

 

خرید کیوردو

ارز دیجیتال کیوردو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کیوردو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کیوردو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کیوردو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کیوردو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کیوردو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کیوردو

فروش کیوردو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کیوردو، مقدار کیوردو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کیوردو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کیوردو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کیوردو

خرید و فروش کیوردو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کیوردو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کیوردو به تتر، نیاز نیست که ابتدا کیوردو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کیوردو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کیوردو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کیوردو

برای ذخیره کیوردو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کیوردو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کیوردو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کیوردو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کیوردو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کیوردو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کیوردو

قیمت کیوردو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کیوردو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کیوردو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کیوردو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کیوردو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کیوردو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کیوردو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023