خرید و فروش ارز دیجیتال QAN platform	به همراه قیمت لحظه‌ای QANX

کیو ای ان پلتفرم

QANX - QAN platform
0تتر
0%

قیمت خرید کیو ای ان پلتفرم

قیمت فروش کیو ای ان پلتفرم

0تومان
0تومان
(4,985)

حجم معاملات کیو ای ان پلتفرم

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کیو ای ان پلتفرم

QANX با نماد QANX یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید کیو ای ان پلتفرم

ارز دیجیتال کیو ای ان پلتفرم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کیو ای ان پلتفرم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کیو ای ان پلتفرم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کیو ای ان پلتفرم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کیو ای ان پلتفرم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کیو ای ان پلتفرم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کیو ای ان پلتفرم

فروش کیو ای ان پلتفرم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کیو ای ان پلتفرم، مقدار کیو ای ان پلتفرم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کیو ای ان پلتفرم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کیو ای ان پلتفرم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کیو ای ان پلتفرم

خرید و فروش کیو ای ان پلتفرم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کیو ای ان پلتفرم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کیو ای ان پلتفرم به تتر، نیاز نیست که ابتدا کیو ای ان پلتفرم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کیو ای ان پلتفرم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کیو ای ان پلتفرم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کیو ای ان پلتفرم

برای ذخیره کیو ای ان پلتفرم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کیو ای ان پلتفرم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کیو ای ان پلتفرم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کیو ای ان پلتفرم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کیو ای ان پلتفرم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کیو ای ان پلتفرم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کیو ای ان پلتفرم

قیمت کیو ای ان پلتفرم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کیو ای ان پلتفرم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کیو ای ان پلتفرم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کیو ای ان پلتفرم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کیو ای ان پلتفرم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کیو ای ان پلتفرم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کیو ای ان پلتفرم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023