خرید و فروش ارز دیجیتال QAN platform	به همراه قیمت لحظه‌ای QANX

کیو ای ان پلتفرم

QANX - QAN platform
0.04955تتر
4.14%

قیمت کیو ای ان پلتفرم

2,854.08تومان
(24,679)

حجم معاملات کیو ای ان پلتفرم

8,433,387,106تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,052.8تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,768.256تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کیو ای ان پلتفرم

پلتفرم QANplatform یک پلتفرم هیبریدی بلاک چین است که به توسعه‌دهندگان و شرکت‌ها امکان می‌دهد تا اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز خود را روی بلاک چین ایجاد کنند. این پلتفرم می تواند به یک زیرساخت برای همه پروژه‌های بلاک چینی و اپلیکیشن‌ها تبدیل شود و مانند یک سیستم عامل روی کامپیوتر است. QANplatform می تواند با دنیای واقعی ارتباط بگیرد و قراردادهای هوشمند اتوماتیک را اجرا کند و به واسطه‌ آنها اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز را نیز اجرا کند. این پلتفرم برای اینکه پذیرش تکنولوژی بلاک چین را توسط همگان سرعت بخشد، فرایندهای مختلف را به صورت اتوماسیون درآورده است تا کسب و کارها و توسعه‌دهندگان به راحتی بتوانند از ان استفاده کنند و بلاک چین و سیستم غیرمتمرکز خود را ایجاد کنند. برای اینکه بتوانیم بلاک چین خود را در اکوسیستم  QANplatform بالا بیاوریم تنها پنج دقیقه زمان لازم است. چیزی که این پلتفرم را از دیگران متمایز می‌کند، ارائه راهکارهای بزرگ آن است. علاوه بر این پلتفرم QANplatform دارای مزایای دیگری مانند پلتفرم بلاک چینی هیبریدی، سرعت بالا، هزینه پایین و ... است. توکن آن با نماد QANX در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه ۳ میلیارد و سیصد میلیون عددی است.

خرید کیو ای ان پلتفرم

ارز دیجیتال کیو ای ان پلتفرم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کیو ای ان پلتفرم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کیو ای ان پلتفرم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کیو ای ان پلتفرم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کیو ای ان پلتفرم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کیو ای ان پلتفرم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کیو ای ان پلتفرم

فروش کیو ای ان پلتفرم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کیو ای ان پلتفرم، مقدار کیو ای ان پلتفرم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کیو ای ان پلتفرم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کیو ای ان پلتفرم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کیو ای ان پلتفرم

خرید و فروش کیو ای ان پلتفرم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کیو ای ان پلتفرم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کیو ای ان پلتفرم به تتر، نیاز نیست که ابتدا کیو ای ان پلتفرم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کیو ای ان پلتفرم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کیو ای ان پلتفرم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کیو ای ان پلتفرم

برای ذخیره کیو ای ان پلتفرم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کیو ای ان پلتفرم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کیو ای ان پلتفرم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کیو ای ان پلتفرم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کیو ای ان پلتفرم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کیو ای ان پلتفرم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کیو ای ان پلتفرم

قیمت کیو ای ان پلتفرم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کیو ای ان پلتفرم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کیو ای ان پلتفرم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کیو ای ان پلتفرم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کیو ای ان پلتفرم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کیو ای ان پلتفرم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کیو ای ان پلتفرم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023