قیمت عالی PSTAKE | خرید پی استیک فایننس | فروش pSTAKE Finance

پی استیک فایننس

PSTAKE - pSTAKE Finance
0.12191تتر
1.44%

قیمت پی استیک فایننس

6,948.87تومان
(27,824)

حجم معاملات پی استیک فایننس

6,314,401,941تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,125تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,476.34تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پی استیک فایننس

ارز دیجیتال pSTAKE رمز ارز یک پروتکل استیک نقدینگی است که روی بلاک چین پرسیستنس (XPRT) ساخته شده است و امکان استفاده از دارایی‌های استیک شده را فراهم می‌کند. استیک توکن‌‌های بومی بلاک چین‌ها مانند سولانا (SOL)، اتم (ATOM) و توکن‌های دیگر تقاضای زیادی داشته است. با این حال، این امر بازاری فاقد نقدینگی کافی ایجاد کرده است. وقتی توکن‌ها استیک هستند، نمی‌توان از آنها در جای دیگری استفاده کرد. اما در یک بازار نسبتاً جدید مانند کریپتو، دارایی‌ها باید مدام جابه‌جا شوند و بازارهای بیشتری ایجاد کنند. پلتفرم پی استیک فایننس pSTAKE Finance تلاش می‌کند تا این مشکل را با ایجاد کاربردهای جدید برای توکن‌های استیک شده حل کند. ارز دیجیتال PSTAKE  توکن حاکمیتی و مشوق استفاده از پروتکل pSTAKE است که به کاربران اجازه می‌دهد در مدیریت پروژه مشارکت کنند و همچنین پاداش‌هایی را در قالب خود این توکن پاداش دریافت کنند. فرایند کارpSTAKE Finance  بسیار ساده است: کاربران به جای اینکه فقط توکن‌ها را استیک کنند، آنها را با نسبت یک به یک با pTOKEN مبادله می‌کنند. با استیک pTOKEN ها، کاربران stkTOKEN ها را دریافت می‌کنند، که می‌توانند در جاهای دیگر با موارد استفاده تقریبا مشابه با توکن‌های اصلی استفاده شوند. ارز دیجیتال روی شبکه اتریوم و با سقف عرضه ۵۰۰ میلیون توکن خلق شده است. 

خرید پی استیک فایننس

ارز دیجیتال پی استیک فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پی استیک فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پی استیک فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پی استیک فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پی استیک فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پی استیک فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پی استیک فایننس

فروش پی استیک فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پی استیک فایننس، مقدار پی استیک فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پی استیک فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پی استیک فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پی استیک فایننس

خرید و فروش پی استیک فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پی استیک فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پی استیک فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا پی استیک فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پی استیک فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پی استیک فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پی استیک فایننس

برای ذخیره پی استیک فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پی استیک فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پی استیک فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پی استیک فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پی استیک فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پی استیک فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پی استیک فایننس

قیمت پی استیک فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پی استیک فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پی استیک فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پی استیک فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پی استیک فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پی استیک فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پی استیک فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023