قیمت لحظه‌ای و خرید Proton Loan | فروش ارز دیجیتال پروتون لون

پروتون لون

LOAN - Proton Loan
0تتر
0%

قیمت پروتون لون

0تومان
(26,188)

حجم معاملات پروتون لون

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پروتون لون

پروتون لون یک بازار وام دهی غیرمتمرکز است که روی بلاک چین پروتون ایجاد شده است. پلتفرم Proton Loan به کمک توکن‌های xToken خود که به صورت کراس چینی معامله می‌شوند، به کاربران خود امکان می‌دهد تا ارزهای دیجیتال را در استخرهای نقدینگی سپرده‌گذاری کنند و با دادن وام به دیگران سود کسب کنند. همچنین کاربران می‌توانند با گذاشتن وثیقه دیجیتالی در استخرهای نقدینگی وام بگیرند. xToken ها توکن‌های رپ شده‌ای هستند که به ارزهای دیجیتال قابلیت معامله شدن روی بلاک چین‌های مختلف را می‌دهند. پلتفرم Proton Loan از ارزهای دیجیتال مختلفی مانند بیت کوین، اتریوم، یو اس دی کوین، دوج کوین، ریپل و ... در پلتفرم خود پشتیبانی می‌کند. وام گرفتن در این پلتفرم با کارمزد صفر انجام می‌شود و این مزیت به کاربران امکان می‌دهد تا با هزینه کمی وام بگیرند. یکی دیگر از مزایای مهم پلتفرم Proton Loan امکان وام‌دهی و وام گرفتن ارزهای دیجیتالی است که تا قبل از این روی بلاک چین اتریوم و دیگر بلاک چین‌ها امکان پذیر نبوده است. Proton Loan به کاربران امکان می‌دهد تا بدون نیاز به یک نهاد مرکزی وام بگیرند و هیچ کس مراودات مالی آنها را کنترل نکنند. ارز دیجیتال Proton Loan با نماد LOAN در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و در ماه اکتبر سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید پروتون لون

ارز دیجیتال پروتون لون یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پروتون لون به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پروتون لون خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پروتون لون در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پروتون لون خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پروتون لون خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پروتون لون

فروش پروتون لون در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پروتون لون، مقدار پروتون لون مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پروتون لون در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پروتون لون در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پروتون لون

خرید و فروش پروتون لون در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پروتون لون خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پروتون لون به تتر، نیاز نیست که ابتدا پروتون لون خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پروتون لون خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پروتون لون بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پروتون لون

برای ذخیره پروتون لون، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پروتون لون شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پروتون لون مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پروتون لون است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پروتون لون نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پروتون لون خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پروتون لون

قیمت پروتون لون در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پروتون لون تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پروتون لون، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پروتون لون قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پروتون لون و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پروتون لون را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پروتون لون را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023