خرید ارز دیجیتال Proof Of Memes | فروش ارز دیجیتال پروف آف ممز | قیمت POM

پروف آف ممز

POM - Proof Of Memes
0.000699تتر
0%

قیمت خرید پروف آف ممز

قیمت فروش پروف آف ممز

36.4179تومان
36.0684تومان
(4,668)

حجم معاملات پروف آف ممز

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
36.4179تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
36.4179تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پروف آف ممز

POM با نماد POM یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید پروف آف ممز

ارز دیجیتال پروف آف ممز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پروف آف ممز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پروف آف ممز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پروف آف ممز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پروف آف ممز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پروف آف ممز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پروف آف ممز

فروش پروف آف ممز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پروف آف ممز، مقدار پروف آف ممز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پروف آف ممز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پروف آف ممز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پروف آف ممز

خرید و فروش پروف آف ممز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پروف آف ممز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پروف آف ممز به تتر، نیاز نیست که ابتدا پروف آف ممز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پروف آف ممز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پروف آف ممز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پروف آف ممز

برای ذخیره پروف آف ممز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پروف آف ممز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پروف آف ممز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پروف آف ممز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پروف آف ممز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پروف آف ممز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پروف آف ممز

قیمت پروف آف ممز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پروف آف ممز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پروف آف ممز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پروف آف ممز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پروف آف ممز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پروف آف ممز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پروف آف ممز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023