قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال پوزیشن اکسچنج | فروش و خرید Position Exchange

پوزیشن اکسچنج

POSI - Position Exchange
0.00599تتر
7.09%

قیمت پوزیشن اکسچنج

346.222تومان
(27,473)

حجم معاملات پوزیشن اکسچنج

649,208,984تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
346.511تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
322.4662تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پوزیشن اکسچنج

پوزیشن اکسچنج یک پروتکل تریدینگ غیرمتمرکز است که روی بلاک چین بایننس اسمارت چین قرار دارد. پلتفرم تریدینگ Position Exchange قصد دارد فاصله میان کاربران و ارزهای دیجیتال را از بین ببرد و تجربه تریدینگ جذابی را برای کاربران خود فراهم کند. پروتکل Position Exchange به کاربران خود امکان می‌دهد تا در بازار اوراق مشتقه ارزهای دیجیتال به صورت روی زنجیره و با امنیت بالا ترید کنند. امکان اضافه کردن دارایی‌های دیگر نیز به این پلتفرم در آینده وجود دارد. یکی از مهمترین مزایای پلتفرم Position Exchange ترکیب دنیای غیرمتمرکز با ابزارها و دنیای تریدینگ متمرکز است. کاربران به کمک این پلتفرم می‌توانند به صورت غیرمتمرکز و با کمک ابزارهای تریدینگ پیشرفته ترید و معامله کنند. ابزارهایی مانند معاملات اهرمی، اسلیپیج پایین، هزینه‌های پایین و اردهای محدود در این پلتفرم آماده هستند و محیط کاربری جذابی را برای کاربران به وجود می‌آورند. توکن بومی این پلتفرم با نماد POSI در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. مکانیزم کارکرد این توکن با دیگر توکن صرافی‌ها متفاوت است و استفاده از آن باعث کاهش کارمزدها نمی‌شود. بلکه کسانی که هولدر توکن POSI هستند، می‌توانند از کارمزدها سود ببرند و به عنوان سهام‌دار پلتفرم سود کسب کنند. ارز دیجیتال Position Exchange دارای محدودیت عرضه است و تنها ۱۰۰ میلیون توکن وارد بازار خواهد شد.

خرید پوزیشن اکسچنج

ارز دیجیتال پوزیشن اکسچنج یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پوزیشن اکسچنج به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پوزیشن اکسچنج خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پوزیشن اکسچنج در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پوزیشن اکسچنج خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پوزیشن اکسچنج خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پوزیشن اکسچنج

فروش پوزیشن اکسچنج در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پوزیشن اکسچنج، مقدار پوزیشن اکسچنج مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پوزیشن اکسچنج در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پوزیشن اکسچنج در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پوزیشن اکسچنج

خرید و فروش پوزیشن اکسچنج در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پوزیشن اکسچنج خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پوزیشن اکسچنج به تتر، نیاز نیست که ابتدا پوزیشن اکسچنج خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پوزیشن اکسچنج خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پوزیشن اکسچنج بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پوزیشن اکسچنج

برای ذخیره پوزیشن اکسچنج، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پوزیشن اکسچنج شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پوزیشن اکسچنج مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پوزیشن اکسچنج است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پوزیشن اکسچنج نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پوزیشن اکسچنج خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پوزیشن اکسچنج

قیمت پوزیشن اکسچنج در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پوزیشن اکسچنج تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پوزیشن اکسچنج، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پوزیشن اکسچنج قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پوزیشن اکسچنج و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پوزیشن اکسچنج را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پوزیشن اکسچنج را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023