خرید PORT PORT | فروش ارز دیجیتال PORT به همراه قیمت لحظه‌ای

پورت فایننس توکن

PORT - Port Finance Token
0.002656تتر
2.17%

قیمت پورت فایننس توکن

154.048تومان
(2,090)

حجم معاملات پورت فایننس توکن

661,778,407تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
249.4تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
147.9تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پورت فایننس توکن

بررسی Port Finance Token (PORT)

معرفی Port Finance Token (PORT):

Port Finance یک توافقنامه وام‌دهی است که با هدف ارائه مجموعه کاملی از محصولات سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت طراحی شده است. این محصولات شامل وام‌های با نرخ بهره متغیر، وام‌های با نرخ بهره ثابت و معاوضه نرخ بهره می‌شود.

ویژگی‌ها و مزایای Port Finance:

  1. وام‌های با نرخ بهره متغیر:

    • Port Finance امکان وام‌دهی با نرخ بهره متغیر را فراهم می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد از تغییرات نرخ بهره بهره‌برداری کنند و سود بیشتری کسب کنند.
  2. وام‌های با نرخ بهره ثابت:

    • Port Finance همچنین وام‌های با نرخ بهره ثابت را ارائه می‌دهد که به سرمایه‌گذاران امکان می‌دهد تا درآمد ثابت و پیش‌بینی‌شده‌ای داشته باشند، بدون نگرانی از نوسانات نرخ بهره.
  3. معاوضه نرخ بهره:

    • یکی از ویژگی‌های برجسته Port Finance، امکان معاوضه نرخ بهره است که به کاربران اجازه می‌دهد تا نرخ بهره ثابت و متغیر را با یکدیگر معاوضه کنند و از تغییرات نرخ بهره بهره‌برداری کنند.

Port Finance با ارائه مجموعه‌ای کامل از محصولات سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت و امکاناتی مانند وام‌های با نرخ بهره متغیر و ثابت و معاوضه نرخ بهره، به یکی از پروژه‌های جذاب در دنیای DeFi تبدیل شده است. این پلتفرم به کاربران امکان می‌دهد تا از مزایای مختلف سرمایه‌گذاری بهره‌برداری کنند و تجربه‌ای بی‌نظیر از وام‌دهی و سرمایه‌گذاری داشته باشند.

خرید پورت فایننس توکن

ارز دیجیتال پورت فایننس توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پورت فایننس توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پورت فایننس توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پورت فایننس توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پورت فایننس توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پورت فایننس توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پورت فایننس توکن

فروش پورت فایننس توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پورت فایننس توکن، مقدار پورت فایننس توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پورت فایننس توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پورت فایننس توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پورت فایننس توکن

خرید و فروش پورت فایننس توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پورت فایننس توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پورت فایننس توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا پورت فایننس توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پورت فایننس توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پورت فایننس توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پورت فایننس توکن

برای ذخیره پورت فایننس توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پورت فایننس توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پورت فایننس توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پورت فایننس توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پورت فایننس توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پورت فایننس توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پورت فایننس توکن

قیمت پورت فایننس توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پورت فایننس توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پورت فایننس توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پورت فایننس توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پورت فایننس توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پورت فایننس توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پورت فایننس توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023