خرید سریع و ارزان POLYDOGE | قیمت لحظه‌ای و فروش ارز دیجیتال پولی دوج

پولی دوج

POLYDOGE - POLY DOGE
0تتر
13.81%

قیمت پولی دوج

0.000791تومان
(27,949)

حجم معاملات پولی دوج

1,697,830,851تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000871تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000688تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پولی دوج

پالی دوج یک میم کوین است که قصد دارد بزرگترین کامیونیتی را برای شبکه پالیگان به وجود بیاورد. این ارز دیجیتال یک میم کوین است که مزایای زیادی را برای کاربران خود فراهم می‌کند. PolyDoge در ماه می سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و هیچ محدودیتی برای عرضه توکن‌های خود ندارد. ارز دیجیتال پالی دوج تراکنش‌هایی سریع و با کارمزد کم را برای کاربران خود فراهم می‌کند. این میم کوین با محیط زیست سازگار است و کاربران با هولد کردن آن می‌توانند به ایردراپ‌های تازه‌ای در این اکوسیستم دسترسی داشته باشند. همچنین هولدرهای ارز دیجیتال PolyDoge به اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های دیفای در شبکه پالیگان دسترسی دارند. میم کوین پالی دوج به کامیونیتی آن تعلق دارد و مالیاتی به آن تعلق نمی‌گیرد. علاوه بر این، در اکوسیستم PolyDoge بیش از ۴۸۶۶ ان اف تی ایجاد شده است و کاربران می‌توانند ان اف تی‌های تازه‌ای را در این اکوسیستم ایجاد کنند.

خرید پولی دوج

ارز دیجیتال پولی دوج یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پولی دوج به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پولی دوج خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پولی دوج در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پولی دوج خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پولی دوج خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پولی دوج

فروش پولی دوج در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پولی دوج، مقدار پولی دوج مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پولی دوج در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پولی دوج در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پولی دوج

خرید و فروش پولی دوج در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پولی دوج خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پولی دوج به تتر، نیاز نیست که ابتدا پولی دوج خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پولی دوج خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پولی دوج بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پولی دوج

برای ذخیره پولی دوج، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پولی دوج شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پولی دوج مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پولی دوج است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پولی دوج نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پولی دوج خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پولی دوج

قیمت پولی دوج در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پولی دوج تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پولی دوج، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پولی دوج قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پولی دوج و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پولی دوج را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پولی دوج را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023