فروش، خرید و نگهداری ارز دیجیتال PKR | قیمت لحظه‌ای پولکر Polker

پولکر

PKR - Polker
0.005214تتر
4.445%

قیمت پولکر

260.71تومان
(15,478)

حجم معاملات پولکر

4,183,207,332تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
350تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
235تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پولکر

پولکر اکوسیستمی از پروتکل‌های مختلف است که برای حل مشکلات بلاک چین‌ها به وجود آمده است. این اکوسیستم به گونه‌ای طراحی شده است تا بتواند گیم پلی مناسبی را برای بازی‌های آنلاین به وجود بیاورد، به تعامل‌پذیری میان بلاک چین‌ها کمک کند و اکوسیستمی امن برای لانچ پروژه‌های جدید به وجود بیاورد. البته قبل از اینکه اکوسیستم ارز دیجیتال Polker گسترش پیدا کند، این ارز دیجیتال تنها یک بازی بلاک چینی پوکر بود که با نام Polker وارد بازار شد و به اولین بازی ان اف تی با مدل بازی برای کسب درآمد تبدیل شد. توکن بومی این پلتفرم با نماد PKR معامله می‌شود و نقش مهمی در اکونومی و اقتصاد درون شبکه دارد. کاربران و سرمایه‌گذاران نیز می‌توانند با استیک کردن این توکن سود دریافت کنند و بازدهی بالایی داشته باشند. توکن PKR ابتدا در ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ وارد بازار شد و شبکه اصلی نیز در ابتدای سال ۲۰۲۲ روی کار آمد. ارز دیجیتال Polker دارای محدودیت عرضه است و یک میلیارد عدد از آن وارد بازار خواهد شد.

خرید پولکر

ارز دیجیتال پولکر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پولکر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پولکر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پولکر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پولکر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پولکر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پولکر

فروش پولکر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پولکر، مقدار پولکر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پولکر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پولکر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پولکر

خرید و فروش پولکر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پولکر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پولکر به تتر، نیاز نیست که ابتدا پولکر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پولکر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پولکر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پولکر

برای ذخیره پولکر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پولکر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پولکر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پولکر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پولکر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پولکر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پولکر

قیمت پولکر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پولکر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پولکر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پولکر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پولکر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پولکر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پولکر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پولکر

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پولکر دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023