فروش Polka War | قیمت لحظه‌ای و خرید پولکا وار PWAR

پولکا وار

PWAR - Polka War
0.004387تتر
3.199%

قیمت خرید پولکا وار

قیمت فروش پولکا وار

226.3692تومان
224.1757تومان
(5,247)

حجم معاملات پولکا وار

25,652,163تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
233.8512تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
223.2732تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پولکا وار

PWAR با نماد PWAR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید پولکا وار

ارز دیجیتال پولکا وار یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پولکا وار به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پولکا وار خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پولکا وار در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پولکا وار خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پولکا وار خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پولکا وار

فروش پولکا وار در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پولکا وار، مقدار پولکا وار مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پولکا وار در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پولکا وار در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پولکا وار

خرید و فروش پولکا وار در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پولکا وار خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پولکا وار به تتر، نیاز نیست که ابتدا پولکا وار خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پولکا وار خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پولکا وار بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پولکا وار

برای ذخیره پولکا وار، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پولکا وار شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پولکا وار مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پولکا وار است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پولکا وار نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پولکا وار خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پولکا وار

قیمت پولکا وار در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پولکا وار تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پولکا وار، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پولکا وار قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پولکا وار و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پولکا وار را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پولکا وار را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پولکا وار

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پولکا وار دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023