خرید پلاستیچرو PTH | فروش ارز دیجیتال PTH به همراه قیمت لحظه‌ای

پلاستیچرو

PTH - Plastichero
0.1665تتر
0.6%

قیمت پلاستیچرو

11,155تومان
(6,169)

حجم معاملات پلاستیچرو

10,144,720,218تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11,175تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11,055تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پلاستیچرو

پروژه Plastichero با استفاده از فناوری بلاکچین به بازیافت پلاستیک می‌پردازد تا محیطی سبز و پایدارتر ایجاد کند. کیوسک‌های نوآورانه بازیافت ما به تبدیل زباله‌های پلاستیکی به محصولات جدید و پایدار کمک می‌کنند.

این پروژه با هدف کاهش تأثیرات زیست‌محیطی پلاستیک و ارتقاء توسعه پایدار طراحی شده است. Plastichero با استفاده از بلاکچین، شفافیت و کارآمدی را در فرایند بازیافت به ارمغان می‌آورد، که این امر به نوبه خود به افزایش اعتماد و مشارکت عمومی در فعالیت‌های بازیافت کمک می‌کند. کیوسک‌های بازیافت Plastichero به شکلی طراحی شده‌اند که کاربران می‌توانند پلاستیک‌های قابل بازیافت خود را به راحتی تحویل دهند و در عوض، پاداش‌هایی مانند اعتبارات دیجیتال یا تخفیف‌هایی برای محصولات پایدار دریافت کنند. این فرایند نه تنها به کاهش حجم زباله‌های پلاستیکی کمک می‌کند بلکه موجب ترویج فرهنگ بازیافت و استفاده مجدد از منابع در جامعه می‌شود. در نهایت، Plastichero با ارائه راهکارهای خلاقانه برای بازیافت، به دنبال ایجاد یک زنجیره پایدار از تولید تا مصرف محصولات پلاستیکی است.

خرید پلاستیچرو

ارز دیجیتال پلاستیچرو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پلاستیچرو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پلاستیچرو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پلاستیچرو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پلاستیچرو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پلاستیچرو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پلاستیچرو

فروش پلاستیچرو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پلاستیچرو، مقدار پلاستیچرو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پلاستیچرو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پلاستیچرو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پلاستیچرو

خرید و فروش پلاستیچرو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پلاستیچرو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پلاستیچرو به تتر، نیاز نیست که ابتدا پلاستیچرو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پلاستیچرو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پلاستیچرو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پلاستیچرو

برای ذخیره پلاستیچرو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پلاستیچرو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پلاستیچرو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پلاستیچرو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پلاستیچرو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پلاستیچرو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پلاستیچرو

قیمت پلاستیچرو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پلاستیچرو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پلاستیچرو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پلاستیچرو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پلاستیچرو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پلاستیچرو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پلاستیچرو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023