خرید ارز دیجیتال Planet Hares | فروش ارز دیجیتال پلنت هرس | قیمت لحظه‌ای HAC

پلنت هرس

HAC - Planet Hares
0.00658تتر
10.88%

قیمت پلنت هرس

380.982تومان
(13,803)

حجم معاملات پلنت هرس

26,751,266تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
427.5336تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
380.982تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پلنت هرس

پلنت هرس یک متاورس مجازی است که به پروژه‌های وب ۳ و ارز دیجیتال امکان توسعه می‌دهد. این پلتفرم به پروژه‌های مختلف امکان می دهد تا به مشارکت با آن بپردازند و کامیونیتی و سازمان‌های خود را در آن توسعه دهند. اکوسیستم متاورسی Planet Hares دارای اقتصاد توکنی خود است و بازی‌های نقش‌آفرینی متفاوتی را در اکوسیستم خود ارائه می‌دهد. کاربران و گیمرها می‌توانند این بازی‌ها را در سیستم‌ عامل های مختلف بازی کنند و ان اف تی به دست بیاورند. ان اف تی های زمین و دیگر اقلام و وسایل در این متاورس موجود و قابل معامله است. توکن بومی آن با نماد HAC معامله می‌شود و سقف عرضه آن ۲۰۰ میلیون توکن است.

خرید پلنت هرس

ارز دیجیتال پلنت هرس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پلنت هرس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پلنت هرس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پلنت هرس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پلنت هرس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پلنت هرس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پلنت هرس

فروش پلنت هرس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پلنت هرس، مقدار پلنت هرس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پلنت هرس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پلنت هرس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پلنت هرس

خرید و فروش پلنت هرس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پلنت هرس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پلنت هرس به تتر، نیاز نیست که ابتدا پلنت هرس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پلنت هرس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پلنت هرس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پلنت هرس

برای ذخیره پلنت هرس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پلنت هرس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پلنت هرس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پلنت هرس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پلنت هرس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پلنت هرس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پلنت هرس

قیمت پلنت هرس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پلنت هرس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پلنت هرس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پلنت هرس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پلنت هرس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پلنت هرس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پلنت هرس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پلنت هرس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پلنت هرس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023