خرید ارز دیجیتال Pig Finance | فروش ارز دیجیتال پیگ فایننس | قیمت لحظه‌ای PIG

پیگ فایننس

PIG - Pig Finance
0تتر
3.518%

قیمت پیگ فایننس

0.00069تومان
(16,682)

حجم معاملات پیگ فایننس

1,586,692,798تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000708تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000644تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پیگ فایننس

پیگ فایننس خود را به عنوان اولین توکن با مکانیزم ضد تورم معرفی می‌کند. عرضه این توکن در طول زمان کاهش پیدا می‌کند و ۲ درصد از هر تراکنش سوزانده می‌شود. با کاهش تعداد توکن‌های Pig Finance عرضه آن کاهش پیدا می‌کند و باعث کمیاب شدن و افزایش قیمت آن در آینده خواهد شد. توکن PIG روی اسمارت چین بایننس قرار دارد و امکانات زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. توکنومیک این ارز دیجیتال کاملا در راستای منافع کامیونیتی و کاربران آن طراحی شده است. در هر تراکنش ۵ درصد مالیات در نظر گرفته شده که ۳ درصد از آن برای نقدینگی مورد استفاده قرار می‌گیرد و ۲ درصد نیز به هولدرهای توکن Pig Finance عرضه می‌شود. ۱۰۰ درصد توکن‌های ارز دیجیتال Pig Finance عرضه شده است و هیچ قسمتی از آن به تیم یا سرمایه‌گذاران اختصاص داده نشده است.

خرید پیگ فایننس

ارز دیجیتال پیگ فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پیگ فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پیگ فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پیگ فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پیگ فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پیگ فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پیگ فایننس

فروش پیگ فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پیگ فایننس، مقدار پیگ فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پیگ فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پیگ فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پیگ فایننس

خرید و فروش پیگ فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پیگ فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پیگ فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا پیگ فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پیگ فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پیگ فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پیگ فایننس

برای ذخیره پیگ فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پیگ فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پیگ فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پیگ فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پیگ فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پیگ فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پیگ فایننس

قیمت پیگ فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پیگ فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پیگ فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پیگ فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پیگ فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پیگ فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پیگ فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پیگ فایننس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پیگ فایننس دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023