فروش سریع PHL | خرید لحظه‌ای فیل کوین | قیمت ایده‌آل Philcoin

فیل کوین

PHL - Philcoin
0.002753تتر
0.99%

قیمت فیل کوین

164.0788تومان
(26,351)

حجم معاملات فیل کوین

82,634,921تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
229.9964تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
161.218تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فیل کوین

ارز دیجیتال PHL توکن بومی پروژه‌ای به نام فیل کوین است که خود را یک جنبش انسان دوستانه معرفی می‌کند. هدف Philcoin ایجاد یک اقتصاد دیجیتال و اکوسیستم تعاملی است که در آن استفاده روزانه مردم از اینترنت اشیا (IOT)، رسانه‌های اجتماعی، ابزارهای ارتباطی، مشارکت در برنامه‌های آموزشی، گوش کردن به موسیقی، بازی کردن گیم‌های ویدیئویی، خرید کردن و... به فعالیتی درآمدزا برای آنها تبدیل می‌شود. از سوی دیگر، ارز دیجیتال فیل کوین می‌خواهد انسان‌دوستی را با تکنولوژی ترکیب کند. فیل کوین مصمم است که از طریق سیاست «اهدا کن و پاداش بگیر» بزرگترین جامعه انسان‌دوستانه در دنیا را بسازد و برای حل مشکلات دنیای واقعی تلاش کند. در مجموع، رسالت ارز دیجیتال فیل کوین phl ساخت یک جامعه دیجیتال است که به بهبود زندگی همه مردم دنیا، مخصوصا کسانی که به تکنولوژی‌های مدرن دسترسی ندارد، کمک می‌کند. ارز دیجیتال phl که با استاندارد BEP20 ساخته شده است، در سال ۲۰۲۲ با قیمت ۰.۱۷ دلار وارد بازار رمز ارزها شد. مجموع عرضه فیل کوین در حال حاضر ۵ میلیارد توکن است اما سقفی برای آن تعیین نشده است.

 

خرید فیل کوین

ارز دیجیتال فیل کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فیل کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فیل کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فیل کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فیل کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فیل کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فیل کوین

فروش فیل کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فیل کوین، مقدار فیل کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فیل کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فیل کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فیل کوین

خرید و فروش فیل کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فیل کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فیل کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا فیل کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فیل کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فیل کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فیل کوین

برای ذخیره فیل کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فیل کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فیل کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فیل کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فیل کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فیل کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فیل کوین

قیمت فیل کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فیل کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فیل کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فیل کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فیل کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فیل کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فیل کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023