خرید ارز دیجیتال Peri Finance | فروش پری فایننس | قیمت PERI

پری فایننس

PERI - Peri Finance
0.07955تتر
8.011%

قیمت خرید پری فایننس

قیمت فروش پری فایننس

4,152.51تومان
4,112.735تومان
(5,125)

حجم معاملات پری فایننس

2,131,918,073تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,177.044تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,807.99تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پری فایننس

ارز دیجیتال پری فایننس با نماد PERI توکن بومی یک پروتکل صدور دارایی‌های مصنوعی و مبادله مشتقات است که نقدینگی نامحدودی را روی شبکه پولکادات (DOT) فراهم می‌کند. علاوه بر این، PERI Finance با استفاده از ماشین مجازی اوپتیمیسم (OPT) راه‌حل‌هایی را برای مشکلات جاری اتریوم از جمله کارمزد بالا، سرعت پایین تراکنش و احتمال حملات مختلف مانند فرانت رانینگ و وام فوری ارائه می‌کند. با استیک PERI و مینت کردن pUSD، کاربران می‌توانند یک دارایی را به دیگری تبدیل کنند یا پوزیشن‌های شورت یا لانگ اهرم‌دار را برای دارایی‌های پایه باز کنند.  ارز دیجیتال peri یک توکن ابزاری است که برای ایجاد استخر نقدینگی از طریق استیک و تولید Pynths (دارایی‌های مصنوعی PERI) استفاده می‌شود. این توکن همچنین ابزاری است که برای رای دادن در سازمان خودگران غیر متمرکز پری استفاده می‌شود. هولدرهای PERI با استیک آن سه پاداش مختلف دریافت خواهند کرد: پاداش نرخ تورم PERI، توزیع درآمد PERI Asset و توزیع کمیسیون معاملات Pynths . ارز دیجیتال پری PERI توکنی با استاندارد ERC20 اتریوم است که سقف عرضه آن به ۲۰ میلیون توکن محدود شده است. قیمت ارز دیجیتال peri در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۱ حدود ۱۲.۵ دلار بود.

 

خرید پری فایننس

ارز دیجیتال پری فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پری فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پری فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پری فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پری فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پری فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پری فایننس

فروش پری فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پری فایننس، مقدار پری فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پری فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پری فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پری فایننس

خرید و فروش پری فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پری فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پری فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا پری فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پری فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پری فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پری فایننس

برای ذخیره پری فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پری فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پری فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پری فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پری فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پری فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پری فایننس

قیمت پری فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پری فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پری فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پری فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پری فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پری فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پری فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023