خرید ارز دیجیتال PAX World	| فروش ارز دیجیتال پاکس ورلد | قیمت لحظه‌ای PAXW

پاکس ورلد

PAXW - PAX World
0.001541تتر
3.264%

قیمت خرید پاکس ورلد

قیمت فروش پاکس ورلد

77.3582تومان
76.5877تومان
(12,075)

حجم معاملات پاکس ورلد

19,554,258تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
80.4204تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
75.3تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پاکس ورلد

متاورس دنیای تازه‌ای را به روی کاربران گشوده است و بعضی از تحلیلگران اعتقاد دارند که تا سال ۲۰۳۰ ارزش بازار آن به ۵ تریلیون دلار خواهد رسید. با این حال هنوز مشکلاتی بر سر راه پذیرش و توسعه آن وجود دارد و یکی از مهمترین آن دسترس‌پذیری آن است. بعضی از متاورس‌ها تنها توسط دستگاه‌هایی خاص قابل استفاده هستند و کارمزد استفاده از آنها و تراکنش‌هایشان ممکن است بسیار بالا باشد. متاورس پکس ورلد راه حل‌هایی را برای این مشکل فراهم کرده است و متاورسی به وجود آورده که می‌تواند برای میلیاردها کاربر قابل دسترسی باشد. PAXW تنها یک ایده نیست و یک دنیای مجازی و سه بعدی است که راه را برای ورود کاربران خود فراهم کرده است. این متاورس به گونه‌ای طراحی شده است که امکان استفاده کاربران بسیاری از آن فراهم است و مقیاس‌پذیری بالایی دارد. در ابن متاورس گالری‌های ان اف تی، مراکز بازی و آموزشی، مراکز سرگرمی مانند سالن‌های کنسرت و ... وجود دارد و کاربران می‌توانند به کسب و کارهای مجازی بپردازند. توکن بومی آن PAXW است و در ماه نوامبر سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید پاکس ورلد

ارز دیجیتال پاکس ورلد یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پاکس ورلد به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پاکس ورلد خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پاکس ورلد در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پاکس ورلد خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پاکس ورلد خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پاکس ورلد

فروش پاکس ورلد در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پاکس ورلد، مقدار پاکس ورلد مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پاکس ورلد در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پاکس ورلد در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پاکس ورلد

خرید و فروش پاکس ورلد در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پاکس ورلد خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پاکس ورلد به تتر، نیاز نیست که ابتدا پاکس ورلد خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پاکس ورلد خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پاکس ورلد بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پاکس ورلد

برای ذخیره پاکس ورلد، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پاکس ورلد شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پاکس ورلد مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پاکس ورلد است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پاکس ورلد نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پاکس ورلد خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پاکس ورلد

قیمت پاکس ورلد در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پاکس ورلد تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پاکس ورلد، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پاکس ورلد قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پاکس ورلد و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پاکس ورلد را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پاکس ورلد را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023