ارز دیجیتال ParaState | خرید و فروش ارز دیجیتال پارا استیت

پارا استیت

STATE - ParaState
0.017035تتر
8.053%

قیمت خرید پارا استیت

قیمت فروش پارا استیت

889.227تومان
880.7095تومان
(5,475)

حجم معاملات پارا استیت

1,292,634,349تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,043.947تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
861.3تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پارا استیت

پارا استیت یک پلتفرم اتریومی است که قراردادهای هوشمندی را با سرعت بسیار بالا می‌سازد. Parastate با ماشین مجازی اتریوم سازگار است و می‌توان با زبان‌های برنامه‌نویسی مختلفی اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز را روی آن توسعه داد. برنامه‌هایی مانند RUST، C++ و Golang از زبان‌های برنامه‌نویسی هستند که توسط پلتفرم ارز دیجیتال Parastate پشتیبانی می‌شوند. ارز دیجیتال پارا استیت مانند بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال و پلتفرم‌های دیجیتالی قصد دارد سرعت و کارایی بلاک چین اتریوم را بالا ببرد. در حال حاضر و با افزایش پذیرش ارزها و پلتفرم‌های دیجیتالی توسط صنایع مختلف و ساخت اپلیکیشن‌های غیرمتمرکزی که در این فضا به وجود می‌آيند، کندی بلاک چین اتریوم مزید بر علت شده است و باعث کاهش کارایی شبکه می‌شود و روند پذیرش بلاک چین را توسط صنایع پایین می‌آورد. ارز دیجیتال و پلتفرم دیجیتال Parastate نسخه تازه‌ای از قراردادهای هوشمند را روی شبکه اتریوم ارائه می‌دهد که سرعت بالاتری دارد و با شبکه‌های مختلفی سازگار است. Parastate شبکه اتریوم را به مرحله بالاتری می‌برد و کارایی آن را بهبود می‌بخشد. ارز دیجیتال Parastate با نماد STATE در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود.

خرید پارا استیت

ارز دیجیتال پارا استیت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پارا استیت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پارا استیت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پارا استیت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پارا استیت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پارا استیت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پارا استیت

فروش پارا استیت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پارا استیت، مقدار پارا استیت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پارا استیت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پارا استیت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پارا استیت

خرید و فروش پارا استیت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پارا استیت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پارا استیت به تتر، نیاز نیست که ابتدا پارا استیت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پارا استیت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پارا استیت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پارا استیت

برای ذخیره پارا استیت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پارا استیت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پارا استیت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پارا استیت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پارا استیت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پارا استیت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پارا استیت

قیمت پارا استیت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پارا استیت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پارا استیت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پارا استیت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پارا استیت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پارا استیت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پارا استیت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023