خرید PACMAN PACMAN | فروش ارز دیجیتال PACMAN به همراه قیمت لحظه‌ای

PACMAN

PACMAN - PACMAN
0تتر
7.333%

قیمت PACMAN

0تومان
(828)

حجم معاملات PACMAN

35,336,300تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره PACMAN

PACMAN با نماد PACMAN یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید PACMAN

ارز دیجیتال PACMAN یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید PACMAN به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید PACMAN خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید PACMAN در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید PACMAN خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه PACMAN خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش PACMAN

فروش PACMAN در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش PACMAN، مقدار PACMAN مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش PACMAN در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش PACMAN در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل PACMAN

خرید و فروش PACMAN در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید PACMAN خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل PACMAN به تتر، نیاز نیست که ابتدا PACMAN خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، PACMAN خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل PACMAN بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول PACMAN

برای ذخیره PACMAN، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از PACMAN شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری PACMAN مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی PACMAN است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری PACMAN نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه PACMAN خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت PACMAN

قیمت PACMAN در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی PACMAN تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت PACMAN، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه PACMAN قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت PACMAN و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت PACMAN را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی PACMAN را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023