خرید PAAL PAAL | فروش ارز دیجیتال PAAL به همراه قیمت لحظه‌ای

پال ای آی

PAAL - PAAL AI
0.4255تتر
6.95%

قیمت پال ای آی

24,083تومان
(10,352)

حجم معاملات پال ای آی

136,601,757,578تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
26,319تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
23,206تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پال ای آی

PAAL با نماد PAAL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید پال ای آی

ارز دیجیتال پال ای آی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پال ای آی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پال ای آی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پال ای آی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پال ای آی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پال ای آی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پال ای آی

فروش پال ای آی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پال ای آی، مقدار پال ای آی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پال ای آی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پال ای آی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پال ای آی

خرید و فروش پال ای آی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پال ای آی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پال ای آی به تتر، نیاز نیست که ابتدا پال ای آی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پال ای آی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پال ای آی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پال ای آی

برای ذخیره پال ای آی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پال ای آی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پال ای آی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پال ای آی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پال ای آی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پال ای آی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پال ای آی

قیمت پال ای آی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پال ای آی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پال ای آی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پال ای آی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پال ای آی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پال ای آی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پال ای آی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023