خرید ارز دیجیتال پولز | فروش ارز دیجیتال P00LS | قیمت لحظه‌ای پولز

پولز

P00LS - P00LS
0.07198تتر
3.27%

قیمت پولز

4,218.028تومان
(16,644)

حجم معاملات پولز

293,627,102تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,361.598تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,140.09تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پولز

پلتفرم پولز یا زیرو زیرو یک پلتفرم غیرمتمرکز و وب ۳ است که برای ساخت کامیونیتی‌های غیرمتمرکز ساخته شده است. این پلتفرم به تولیدکنندگان محتوا و سازندگان اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز کمک می‌کند تا توکن‌های خود را روی بلاک چین اتریوم بسازند. توکن این پلتفرم با نماد P00LS معامله می‌شود و یک توکن با استاندارد ERC-20 اتریوم است. از این توکن برای حاکمیت و شرکت در دائوی پلتفرم استفاده می‌شود. از طرف دیگر کاربران با هولد کردن این توکن می‌توانند در صرافی غیرمتمرکز P00LS شرکت کنند و ارزهای دیجیتال را خرید و فروش کنند. سقف عرضه این توکن یک میلیارد عدد است و توکنومیک آن به شکل زیر است:

  • ۱۵ درصد به صندوق اکوسیستم اختصاص دارد.
  • ۲۰ درصد مربوط به کاربران است.
  • ۲۰ درصد به خالقان محتوا داده می‌شود.
  • ۲۰ درصد به حساب تیم توسعه‌دهنده ریخته می‌شود.
  • ۲۵ درصد نیز به سرمایه‌گذاران اولیه داده می‌شود.

خرید پولز

ارز دیجیتال پولز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پولز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پولز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پولز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پولز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پولز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پولز

فروش پولز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پولز، مقدار پولز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پولز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پولز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پولز

خرید و فروش پولز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پولز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پولز به تتر، نیاز نیست که ابتدا پولز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پولز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پولز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پولز

برای ذخیره پولز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پولز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پولز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پولز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پولز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پولز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پولز

قیمت پولز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پولز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پولز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پولز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پولز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پولز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پولز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پولز

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پولز دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023