خرید PPIZZA PPIZZA | فروش ارز دیجیتال PPIZZA به همراه قیمت لحظه‌ای

پی پیتزا

PPIZZA - P Pizza
0تتر
0.16%

قیمت پی پیتزا

0.014406تومان
(17,726)

حجم معاملات پی پیتزا

12,339,999تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.021531تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.014406تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پی پیتزا

PPIZZA با نماد PPIZZA یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید پی پیتزا

ارز دیجیتال پی پیتزا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پی پیتزا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پی پیتزا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پی پیتزا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پی پیتزا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پی پیتزا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پی پیتزا

فروش پی پیتزا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پی پیتزا، مقدار پی پیتزا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پی پیتزا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پی پیتزا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پی پیتزا

خرید و فروش پی پیتزا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پی پیتزا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پی پیتزا به تتر، نیاز نیست که ابتدا پی پیتزا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پی پیتزا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پی پیتزا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پی پیتزا

برای ذخیره پی پیتزا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پی پیتزا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پی پیتزا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پی پیتزا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پی پیتزا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پی پیتزا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پی پیتزا

قیمت پی پیتزا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پی پیتزا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پی پیتزا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پی پیتزا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پی پیتزا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پی پیتزا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پی پیتزا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023