خرید ارز دیجیتال اوردینکس | فروش ارز دیجیتال ordinex | قیمت لحظه‌ای ORD

اوردینکس

ORD - ordinex
0.000004تتر
21.744%

قیمت اوردینکس

0.216222تومان
(7,353)

حجم معاملات اوردینکس

4,865,535,307تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.31374تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.20418تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوردینکس

دوستداران ان اف تی تاکنون نمی‌توانستند روی بلاک چین محبوب‌ترین ارز دیجیتال بازار، ان اف تی مینت کنند. اما با ورود اوردینالز به بازار، امکان ایجاد و مینت ان اف تی‌ها روی بیت کوین هم به وجود آمد. اوردینکس یک پلتفرم غیرمتمرکز و یک بازار ان اف تی است که به ان اف تی‌های بلاک چین بیت کوین اختصاص دارد. این پلتفرم به کاربران امکان می‌دهد تا ان اف تی‌های خود را به صورتی کاملا امن و شفاف روی بلاک چین بیت کوین به وجود بیاورند. استفاده از این پلتفرم بسیار ساده است و کاربران با پیچیدگی خاصی رو به رو نیستند. برای مینت کردن ان اف تی در این پلتفرم، ابتدا باید کیف پول خود را به آن متصل کنید، ان اف تی‌های خود را بسازید یا ان اف تی خود را وارد پلتفرم کنید و آنها را بفروشید یا با ان اف تی های دیگری معامله کنید. همه تراکنش‌ها و معاملات در این پلتفرم کاملا امن و شفاف هستند. توکن بومی پلتفرم خرید و فروش ordinex با نماد ORD در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود.

خرید اوردینکس

ارز دیجیتال اوردینکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوردینکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوردینکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوردینکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوردینکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوردینکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوردینکس

فروش اوردینکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوردینکس، مقدار اوردینکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوردینکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوردینکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوردینکس

خرید و فروش اوردینکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوردینکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوردینکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوردینکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوردینکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوردینکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوردینکس

برای ذخیره اوردینکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوردینکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوردینکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوردینکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوردینکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوردینکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوردینکس

قیمت اوردینکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوردینکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوردینکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوردینکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوردینکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوردینکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوردینکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اوردینکس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اوردینکس دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023