خرید ارز دیجیتال اوربس | فروش ارز دیجیتال Orbs | قیمت لحظه‌ای ORBS

اوربس

ORBS - Orbs
0.02119تتر
2.76%

قیمت اوربس

1,231.139تومان
(12,994)

حجم معاملات اوربس

1,116,607,780تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,240.435تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,196.279تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوربس

اوربس یک زیرساخت بلاکچین عمومی است که ترکیبی از مقیاس‌پذیری، هزینه‌های پایین، عملکرد، امنیت و سهولت استفاده را ارائه می‌دهد. این پلتفرم برای برنامه‌های کاربردی با استفاده گسترده طراحی شده و از یک استک بلاکچین کامل پشتیبانی می‌کند. پلتفرم Orbs یک شبکه غیرمتمرکز، باز و شفاف است که راهکارهای عملی بلاکچین را برای شرکت‌ها و سایر برنامه‌های کاربردی مصرفی با مقیاس بزرگ ارائه می‌دهد. پروتکل اوربس از توکن ORBS استفاده می‌کند که کمیسیون‌ها برای برنامه‌های اجرا شده را محاسبه می‌کند و یک سیستم تشویقی را فراهم می‌آورد که برای انتخاب اعتبارسنج‌ها استفاده می‌شود، بدین ترتیب یکپارچگی شبکه را تضمین می‌کند. توکن ORBS به عنوان تنها وسیله پرداخت در پلتفرم Orbs عمل می‌کند. اوربس در سال 2017 تأسیس شد و توسط مهندسان با تجربه، کارآفرینان و دانشمندان توسعه یافته است که توانسته‌اند زیرساختی ایجاد کنند که از مجازی‌سازی بلاکچین و اثبات سهام تصادفی (RPoS) برای تضمین مقیاس‌پذیری بلاکچین استفاده می‌کند.

خرید اوربس

ارز دیجیتال اوربس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوربس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوربس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوربس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوربس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوربس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوربس

فروش اوربس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوربس، مقدار اوربس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوربس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوربس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوربس

خرید و فروش اوربس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوربس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوربس به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوربس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوربس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوربس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوربس

برای ذخیره اوربس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوربس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوربس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوربس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوربس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوربس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوربس

قیمت اوربس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوربس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوربس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوربس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوربس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوربس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوربس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اوربس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اوربس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023