خرید اوربی‌فای OBI | فروش ارز دیجیتال OBI | به همراه قیمت لحظه‌ای

اوربوفای

OBI - ORBOFI
0.016741تتر
28.451%

قیمت اوربوفای

840.3982تومان
(6,644)

حجم معاملات اوربوفای

9,755,352,087تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
897.074تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
648.9856تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوربوفای

Orbofi نهایی ترین لایه محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی و پلتفرم توزیع برای web3، بازی‌ها و متاورس است. Orbofi به افراد این امکان را می‌دهد تا دارایی‌های بازی و دارایی‌های رسانه‌ای تولید شده توسط هوش مصنوعی را در چند ثانیه با هوش مصنوعی ایجاد کنند، آن‌ها را در بلاک چین توکنیزه کنند، و از دارایی‌ها و کارخانه‌های مجازی خود برای ارزهای دیجیتال کسب درآمد کنند. اوربی‌فای قصد دارد تا تخیل را به یک تجربه جمعی تبدیل کند و به تکامل فعلی و بعدی کارخانه‌های مجازی، اقتصادها، داستان‌ها، جهان‌های سه‌بعدی و تجربیات بازی‌سازی شده با هوش مصنوعی و بلاک چین قدرت دهد. هر چه مجازی شدن دنیا بیشتر شود، کارخانه های مجازی بیشتری که می‌توانند صدها و هزاران دارایی را در چند ثانیه تولید کنند، دراین تجربه جدید اینترنتی، هویت و اقتصاد اینترنتی اهمیت پیدا می‌کنند. 

خرید اوربوفای

ارز دیجیتال اوربوفای یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوربوفای به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوربوفای خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوربوفای در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوربوفای خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوربوفای خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوربوفای

فروش اوربوفای در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوربوفای، مقدار اوربوفای مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوربوفای در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوربوفای در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوربوفای

خرید و فروش اوربوفای در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوربوفای خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوربوفای به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوربوفای خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوربوفای خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوربوفای بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوربوفای

برای ذخیره اوربوفای، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوربوفای شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوربوفای مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوربوفای است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوربوفای نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوربوفای خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوربوفای

قیمت اوربوفای در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوربوفای تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوربوفای، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوربوفای قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوربوفای و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوربوفای را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوربوفای را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023