خرید ارز دیجیتال اورب سیتی | فروش Orbcity | قیمت لحظه‌ای ORB

اورب سیتی

ORB - OrbCity
0.05843تتر
26.28%

قیمت اورب سیتی

3,745.363تومان
(23,284)

حجم معاملات اورب سیتی

4,765,599,737تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,135.732تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,956.292تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اورب سیتی

اورب سیتی یک جهان مجازی غیرمتمرکز است که کاربران می‌توانند در آن به کاوش بپردازند و شهر و خانه خود را گسترش دهند. با جستجو در نقشه Orbcity، NFT های زمین و خانه زیادی برای خرید و فروش موجود است. توکن بومی متاورس اورب سیتی، توکن ORB نام دارد که توکن حاکمیتی و کاربردی شبکه Orbcity است. با استفاده از توکن ORB می‌توان مناطق تحت حاکمیت را افزایش و گسترش داد و همچنین برای طرح‌های توسعه‌ای و آینده متاورس نیز تصمیم گرفت.  علاوه بر این کاربران می‌توانند با استیک کردن توکن Orbcity می توانند سود کسب کنند. مناطق و خانه‌هایی که در متاورس اورب سیتی ارائه می‌شوند به صورت NFT هستند و این توکن‌های غیرمثلی در بازارهای NFT حهانی مانند اوپن سی و مجیک ادن قابل خرید و فروش و معامله‌اند. توکن ORB در ماه مارس سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت اولیه این ارز دیجیتال ۰.۶۲ دلار بوده و این توکن دارای سقف عرضه است. سقف عرضه ارز دیجیتال Orbcity یک میلیارد عدد است، یعنی بیشتر از این مقدار وارد بازار نخواهد شد.

خرید اورب سیتی

ارز دیجیتال اورب سیتی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اورب سیتی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اورب سیتی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اورب سیتی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اورب سیتی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اورب سیتی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اورب سیتی

فروش اورب سیتی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اورب سیتی، مقدار اورب سیتی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اورب سیتی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اورب سیتی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اورب سیتی

خرید و فروش اورب سیتی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اورب سیتی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اورب سیتی به تتر، نیاز نیست که ابتدا اورب سیتی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اورب سیتی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اورب سیتی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اورب سیتی

برای ذخیره اورب سیتی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اورب سیتی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اورب سیتی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اورب سیتی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اورب سیتی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اورب سیتی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اورب سیتی

قیمت اورب سیتی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اورب سیتی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اورب سیتی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اورب سیتی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اورب سیتی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اورب سیتی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اورب سیتی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023