قیمت اوپن اوشن | خرید و فروش ارز دیجیتال Open Ocean

اوپن اوشن

OOE - OpenOcean
0.009791تتر
6.13%

قیمت اوپن اوشن

588.4391تومان
(26,343)

حجم معاملات اوپن اوشن

1,390,803,208تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
636.9398تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
568.3657تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوپن اوشن

ارز دیجیتال OOE توکن بومی پلتفرمی به نام اوپن اوشن است که قصد دارد انواع معاملات ارزهای دیجیتال را در یکجا تجمیع کند. تجمیع کامل به معنای ارائه بازارهای متمرکز و غیر متمرکز است تا بهترین گزینه‌های معاملاتی برای تمام رمز ارزها در دسترس کابران باشد. برای تامین این هدف، اوپن اوشن از الگوریتم‌‌هایی برای یافتن بهترین قیمت در صرافی‌های متمرکز و غیر متمرکز استفاده می‌کند. همچنین ملاحظاتی مثل پایین بودن لغزش قیمت و کارمزد نیز در انتخاب صرافی‌ها لحاظ می‌شود. در عین حال، OpenOcean امکان مبادله دارایی‌های بلاک چین‌های مختلف را به صورت مستقیم و بدون نیاز به واسطه فراهم می‌کند. به علاوه، معامله مشتقات نیز از طریق OpenOcean در دسترس قرار گرفته است. اوپن اوشن قصد دارد تمام صرافی‌های روی پالیگان، اتریوم و سولانا را تجمیع کند و معامله روی آنها را برای کاربران آسان کند. استفاده از صرافی‌ها و پلتفرم‌های روی اوپن اوشن مستلزم استفاده از ارز دیجیتال OOE است. ااین رمز ارز اتریومی به عنوان  توکن حاکمیتی و ابزاری پلتفرم عمل خواهد کرد و هولدرهای آن می‌توانند با رای خود در مدیریت شبکه مشارکت کنند. قیمت ارز دیجیتال OpenOcean در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۱ حدود ۰.۳ دلار بود.

خرید اوپن اوشن

ارز دیجیتال اوپن اوشن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوپن اوشن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوپن اوشن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوپن اوشن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوپن اوشن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوپن اوشن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوپن اوشن

فروش اوپن اوشن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوپن اوشن، مقدار اوپن اوشن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوپن اوشن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوپن اوشن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوپن اوشن

خرید و فروش اوپن اوشن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوپن اوشن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوپن اوشن به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوپن اوشن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوپن اوشن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوپن اوشن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوپن اوشن

برای ذخیره اوپن اوشن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوپن اوشن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوپن اوشن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوپن اوشن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوپن اوشن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوپن اوشن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوپن اوشن

قیمت اوپن اوشن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوپن اوشن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوپن اوشن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوپن اوشن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوپن اوشن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوپن اوشن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوپن اوشن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اوپن اوشن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اوپن اوشن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023