خرید OPAIGLG OPAIGLG | فروش ارز دیجیتال OPAIGLG به همراه قیمت لحظه‌ای

OPAIGLG

OPAIGLG - OPAIGLG
0.000435تتر
2.181%

قیمت OPAIGLG

21.6195تومان
(1,094)

حجم معاملات OPAIGLG

10,481,642تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
22.65326تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
21.6195تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره OPAIGLG

OPAIGLG با نماد OPAIGLG یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید OPAIGLG

ارز دیجیتال OPAIGLG یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید OPAIGLG به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید OPAIGLG خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید OPAIGLG در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید OPAIGLG خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه OPAIGLG خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش OPAIGLG

فروش OPAIGLG در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش OPAIGLG، مقدار OPAIGLG مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش OPAIGLG در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش OPAIGLG در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل OPAIGLG

خرید و فروش OPAIGLG در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید OPAIGLG خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل OPAIGLG به تتر، نیاز نیست که ابتدا OPAIGLG خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، OPAIGLG خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل OPAIGLG بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول OPAIGLG

برای ذخیره OPAIGLG، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از OPAIGLG شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری OPAIGLG مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی OPAIGLG است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری OPAIGLG نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه OPAIGLG خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت OPAIGLG

قیمت OPAIGLG در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی OPAIGLG تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت OPAIGLG، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه OPAIGLG قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت OPAIGLG و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت OPAIGLG را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی OPAIGLG را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023