قیمت لحظه‌ای و خرید رایگان Onyxcoin | فروش و انتقال سریع ارز دیجیتال اونیکس کوین XCN

اونیکس کوین

XCN - Onyxcoin
0.001633تتر
0.12%

قیمت اونیکس کوین

91.9379تومان
(27,513)

حجم معاملات اونیکس کوین

2,116,557,595تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
93.2328تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
90.9808تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اونیکس کوین

ارز دیجیتال اونیکس کوین با نماد XCN رمز ارز بومی یک بلاک چین است که در سال ۲۰۱۴ بنیان‌گذاری شد و ابزارهایی برای خلق خدمات مالی به سازمان‌ها ارائه می‌دهد. ابزارهای ارائه شده توسط اونیکس شامل دفترکل‌ها و زیرساخت‌های ابری است. اونیکس همچنین تعامل شبکه‌ها با یکدیگر و انتقال اطلاعات بین آنها را آسان‌تر می‌کند. تیم سازنده اونیکس معتقد است که سیستم مالی جهانی معایب زیادی دارد، از جمله در ارتباط با زمان، هزینه، شفافیت،‌ امنیت و نهایی شدن پرداخت‌ها. مثلاْ انتقال دارایی‌ها اغلب شامل واسطه‌های زیاد و دفتر کل‌های متعدد است اما یک دفتر کل منفرد و مشترک می‌تواند بسیاری از این مشلات را حل کند. هدف نهایی پروژه اونیکس کوین این است که استفاده از قراردادهای هوشمند را سریع‌تر و راحت‌تر کند و از این طریق اقتصاد هوشمندتر و تعامل‌پذیری خلق کند. 

ارز دیجیتال XCN توکن کاربردی و حاکمیتی اونیکس پروتکل است. این رمز ارز به عنوان روش پرداخت برای تراکنش‌های روی شبکه استفاده می‌شود و هولدرهای آن می‌توانند در کارمزد تراکنش‌های روی شبکه تخفیف بگیرند. همچنین از ارز دیجیتال اونیکس پروتکل XCN برای رای دادن به تغییرات پیشنهادی در شبکه استفاده می‌شود. ارز دیجیتال XCN از استاندارد ERC-20 اتریوم پیروی می‌کند، یک ارز ضد تورمی است و سقف عرضه آن به حدود ۵۳ میلیارد توکن محدود شده است.

 

قیمت ارز دیجیتال XCN

رمز ارز اونیکس کوین XCN با قیمت ۰.۰۵۳ دلار درماه  مارس سال ۲۰۲۲ وارد بازار شد. ارز دیجیتال XCN بلافاصله شروع به رشد کرد و خیلی زود تا سطح ۰.۱۱۲۳ دلار رشد کرد. اونیکس کوین XCN پس از یک کاهش قیمت موقت با سرعت بیشتری صعود کرد و توانست به قیمت ۰.۱۸۱۶ دلار دست یابد که به معنای بیش از ۲۴۰ درصد افزایش از قیمت اولیه آن بود. ارز دیجیتال XCN از این نقطه شروع به اصلاح قیمت کرد و در ماه نوامبر سال ۲۰۲۲ از قیمت اولیه خود پایین‌تر رفت.  بالاترین و پایین‌ترین قیمت ثبت شده برای ارز دیجیتال XCN به ترتیب ۰.۱۸۴۱ و ۰.۰۰۳۶۵۶ دلار است.

خرید اونیکس کوین

ارز دیجیتال اونیکس کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اونیکس کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اونیکس کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اونیکس کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اونیکس کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اونیکس کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اونیکس کوین

فروش اونیکس کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اونیکس کوین، مقدار اونیکس کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اونیکس کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اونیکس کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اونیکس کوین

خرید و فروش اونیکس کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اونیکس کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اونیکس کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا اونیکس کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اونیکس کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اونیکس کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اونیکس کوین

برای ذخیره اونیکس کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اونیکس کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اونیکس کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اونیکس کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اونیکس کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اونیکس کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اونیکس کوین

قیمت اونیکس کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اونیکس کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اونیکس کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اونیکس کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اونیکس کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اونیکس کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اونیکس کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023