خرید آنتولوژی گس ONG | فروش و قیمت لحظه ای Ontology Gas

آنتولوژی گَس

ONG - Ontology Gas
0.3573تتر
1.04%

قیمت آنتولوژی گَس

21,509تومان
(29,274)

حجم معاملات آنتولوژی گَس

15,007,570,799تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
22,412تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
20,269تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آنتولوژی گَس

ارز دیجیتال اونتولوژی Ontology یک بلاک چین منبع باز و با کارایی بالاست که در حوزه هویت دیجیتالی و داده‌ها، لانچ شده است. بلاک چین اونتولوژی از یک سیستم دو توکنی بهره می‌برد که هر دوی این توکن‌ها، توکن‌های کاربردی هستند. توکن اونتولوژی و اونتولوژی گس،  توکن‌های بلاک چین اونتولوژی به شمار می‌آیند. ارز دیجیتال اونتولوژی گس که با نماد ONGدر بازار معامله می‌شود، برای پرداخت کارمزد شبکه و ثبات قیمت کارمزد آن به وجود آمده است.

ارز دیجیتال آنتولوژی گس Ontology Gas

 

بلاک چین آنتولوژی Ontology، از تکنولوژی کراس چین و مقیاس‌پذیری لایه دو پشتیبانی می‌کند. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که کسب و کارها از طریق ارز دیجیتال اونتولوژی، انعطاف لازم را برای نیازهای مشتریان خود داشته باشند. از طریق شبکه آنتولوژی، کسب و کارهای می‌توانند بلاک چین خود را طراحی کنند و بسازند. بلاک چین آنتولوژی از دو توکن در شبکه خود بهره می‌برد. توکن اول توکن آنتولوژی نام دارد که با نماد ONG در بازار معامله می‌شود. از توکن آنتولوژی برای استیکینگ و دیگر عملیات مربوط به شبکه آنتولوژی استفاده می‌شود.

توکن اونتولوژی گس Ontology Gas توکن دوم شبکه آنتولوژی است که با نماد اختصاری ONG در بازار معامله می‌شود. از توکن آنتولوژی گس برای اپلیکیشن‌های روی زنجیره و تراکنش‌هایی که روی زنجیره اتفاق می‌افتد استفاده می‌شود.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال آنتولوژی گس ONG

 

ارز دیجیتال آنتولوژی گس ONG در ماه آگوست سال 2018 با قیمت 1.31 دلار وارد بازار شد. این ارز تا ماه سپتامبر به بالاترین قیمت خود در 2.65 دلار رسید. توکن اونتولوژی گس، بیشتر زمان خود را زیر قیمت اولیه گذرانده است. این ارز دیجیتال پس از رسیدن به اوج قیمتی از قیمت اولیه خود پایین‌تر آمد و در ماه مارس سال 2020 به کف قیمتی خود در 0.058 دلار رسید. پس از رسیدن به کف قیمتی، آنتولوژی گس، دوباره روند رو به رشد خود را شروع کرد و یک سال بعد دوباره توانست به حدود قیمت 2.5 دلاری برسد.

خرید آنتولوژی گَس

ارز دیجیتال آنتولوژی گَس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آنتولوژی گَس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آنتولوژی گَس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آنتولوژی گَس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آنتولوژی گَس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آنتولوژی گَس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آنتولوژی گَس

فروش آنتولوژی گَس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آنتولوژی گَس، مقدار آنتولوژی گَس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آنتولوژی گَس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آنتولوژی گَس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آنتولوژی گَس

خرید و فروش آنتولوژی گَس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آنتولوژی گَس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آنتولوژی گَس به تتر، نیاز نیست که ابتدا آنتولوژی گَس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آنتولوژی گَس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آنتولوژی گَس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آنتولوژی گَس

برای ذخیره آنتولوژی گَس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آنتولوژی گَس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آنتولوژی گَس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آنتولوژی گَس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آنتولوژی گَس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آنتولوژی گَس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آنتولوژی گَس

قیمت آنتولوژی گَس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آنتولوژی گَس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آنتولوژی گَس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آنتولوژی گَس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آنتولوژی گَس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آنتولوژی گَس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آنتولوژی گَس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

آنتولوژی گز چیست؟

آنتولوژی گز با نماد ONG یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و بر بستر بلاکچین ONT قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری ONG کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز ONG را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا ONG بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ONG بخرید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023