قیمت روز و خرید ORT | فروش سریع Okratech | انتقال فوری ارز دیجیتال اُکراتک

اُکراتک

ORT - Okratech
0.004574تتر
2.223%

قیمت خرید اُکراتک

قیمت فروش اُکراتک

229.1574تومان
226.8704تومان
(5,874)

حجم معاملات اُکراتک

3,462,674,509تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
241.983تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
226.452تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اُکراتک

ORT با نماد ORT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید اُکراتک

ارز دیجیتال اُکراتک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اُکراتک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اُکراتک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اُکراتک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اُکراتک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اُکراتک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اُکراتک

فروش اُکراتک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اُکراتک، مقدار اُکراتک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اُکراتک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اُکراتک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اُکراتک

خرید و فروش اُکراتک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اُکراتک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اُکراتک به تتر، نیاز نیست که ابتدا اُکراتک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اُکراتک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اُکراتک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اُکراتک

برای ذخیره اُکراتک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اُکراتک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اُکراتک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اُکراتک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اُکراتک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اُکراتک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اُکراتک

قیمت اُکراتک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اُکراتک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اُکراتک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اُکراتک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اُکراتک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اُکراتک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اُکراتک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023