خرید و فروش ارز دیجیتال OBRok Token	| قیمت لحظه‌ای OBROK

او بی راک توکن

OBROK - OBRok Token
0تتر
1.65%

قیمت او بی راک توکن

0.000019تومان
(23,778)

حجم معاملات او بی راک توکن

22,389,802تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000022تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000019تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره او بی راک توکن

ارز دیجیتال اوبراک توکن در ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ لانچ شده است. OBROk Token با نماد OBROK معامله می‌شود و توکن آن دارای محدودیت عرضه است. سقف عرضه ارز دیجیتال اوبراک توکن در حدود ۱۰۰ هزار میلیارد توکن است. این ارز دیجیتال روی شبکه اسمارت چین بایننس ایجاد شده است. اسمارت چین بایننس در کنار شبکه اتریوم، یکی از شبکه‌های مناسب برای ایجاد توکن و پروژه‌های بلاک چینی است. پروژه ارز دیجیتال اوبراک در حوزه‌های متفاوتی کار می‌کند و محصولات متفاوتی را ارائه کرده است. این محصولات در حوزه‌های متاورس، وب ۳، صنایع هوانوردی و فضایی ارائه می‌شود. همچنین در مورد انرژی‌های تجدیدپذیر، با استفاده از تکنولوژی بلاک چین، سرویس های تحقیق و توسعه‌ ارائه می‌کند تا پروژه‌های مختلف بتوانند براساس آن محصولات خود را تولید و عرضه کنند. توکن بومی ارز دیجیتال اوبراک توکن در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید او بی راک توکن

ارز دیجیتال او بی راک توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید او بی راک توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید او بی راک توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید او بی راک توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید او بی راک توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه او بی راک توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش او بی راک توکن

فروش او بی راک توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش او بی راک توکن، مقدار او بی راک توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش او بی راک توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش او بی راک توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل او بی راک توکن

خرید و فروش او بی راک توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید او بی راک توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل او بی راک توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا او بی راک توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، او بی راک توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل او بی راک توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول او بی راک توکن

برای ذخیره او بی راک توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از او بی راک توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری او بی راک توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی او بی راک توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری او بی راک توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه او بی راک توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت او بی راک توکن

قیمت او بی راک توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی او بی راک توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت او بی راک توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه او بی راک توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت او بی راک توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت او بی راک توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی او بی راک توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023