خرید میم کوین نوت | فروش و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال NOOT

نوت

NOOT - NOOT
0.001288تتر
40.79%

قیمت نوت

76.6598تومان
(12,558)

حجم معاملات نوت

2,876,994,320تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
77.35تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
51.8959تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره نوت

ارز دیجیتال نوت یک میم کوین روی بلاک چین بایننس است. این میم کوین براساس میم NOOT به وجود آمده است. میم کوین نوت دارای سقف عرضه ۴۲۰ هزار میلیارد توکن است. توکنومیک ارز دیجیتال نوت به شکل زیر است:

  • ۳۶ درصد به نقدینگی اختصاص دارد
  • ۴۷.۵ درصد در لانچ توکن عرضه شده است
  • ۵.۵ درصد در ایردراپ‌ها وارد بازار می‌شود
  • ۵ درصد مربوط به صرافی‌های متمرکز است
  • ۴ درصد برای مارکتینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد
  • ۲ درصد از کل عرضه نیز به تیم توسعه دهنده داده می‌شود.

 

خرید نوت

ارز دیجیتال نوت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید نوت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید نوت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید نوت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید نوت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه نوت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش نوت

فروش نوت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش نوت، مقدار نوت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش نوت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش نوت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل نوت

خرید و فروش نوت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید نوت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل نوت به تتر، نیاز نیست که ابتدا نوت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، نوت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل نوت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول نوت

برای ذخیره نوت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از نوت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری نوت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی نوت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری نوت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه نوت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت نوت

قیمت نوت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی نوت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نوت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه نوت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت نوت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت نوت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی نوت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023