خرید ان اف تی ترک پروتکل NTP | فروش NFT Track Protocol

ان اف تی ترک پروتکل

NTP - nft track protocol
0.000001تتر
6.41%

قیمت ان اف تی ترک پروتکل

0.042121تومان
(24,671)

حجم معاملات ان اف تی ترک پروتکل

26,794,581تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.102129تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.02885تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ان اف تی ترک پروتکل

ارز دیجیتال NTP توکن بومی پروتکلی به نام NFT Track Protocol است که برای توزیع، معامله، به اشتراک گذاری و ردیابی محتوای دیجیتال به وجود آمده است و به حفظ مالکیت و حق کپی رایت این محصولات کمک می‌کند. کاری که پروتکل NTP انجام می‌دهد این است که اطلاعات قابل اعتماد در مورد محتوای دیجیتال (NFTها و هر نوع محتوای دیجیتال دیگری) را جمع‌آوری و ذخیره می‌کند و این اطلاعات را از طریق اینترنت در همه جای دنیا در دسترس قرار می‌دهد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند محتوای خود را به سرعت و به راحتی در این پروتکل به NFT تبدیل کنند و آن را بفروشند یا NFTهای دیگران را خریداری کنند. کاربران در مقابل ساخت NFT و خرید و فروش آن با ارز دیجیتال ntp پاداش می‌گیرند. همچنین، پروتکل NFT Track Protocol امکان استیک ارز دیجیتال ntp و دریافت پاداش در مقابل آن را فراهم کرده است. رمز ارز  ntp در سال ۲۰۲۲ با قیمت حدود ۰.۸۰ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. مجموع عرضه ntp یک میلیارد توکن است. 

خرید ان اف تی ترک پروتکل

ارز دیجیتال ان اف تی ترک پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ان اف تی ترک پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ان اف تی ترک پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ان اف تی ترک پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ان اف تی ترک پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ان اف تی ترک پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ان اف تی ترک پروتکل

فروش ان اف تی ترک پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ان اف تی ترک پروتکل، مقدار ان اف تی ترک پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ان اف تی ترک پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ان اف تی ترک پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ان اف تی ترک پروتکل

خرید و فروش ان اف تی ترک پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ان اف تی ترک پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ان اف تی ترک پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا ان اف تی ترک پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ان اف تی ترک پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ان اف تی ترک پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ان اف تی ترک پروتکل

برای ذخیره ان اف تی ترک پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ان اف تی ترک پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ان اف تی ترک پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ان اف تی ترک پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ان اف تی ترک پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ان اف تی ترک پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ان اف تی ترک پروتکل

قیمت ان اف تی ترک پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ان اف تی ترک پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ان اف تی ترک پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ان اف تی ترک پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ان اف تی ترک پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ان اف تی ترک پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ان اف تی ترک پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023