خرید ارز دیجیتال Next Earth	| فروش ارز دیجیتال نکست ارث | قیمت NXTT

نکست ارث

NXTT - Next Earth
0.000164تتر
2.376%

قیمت خرید نکست ارث

قیمت فروش نکست ارث

8.20137تومان
8.11952تومان
(11,589)

حجم معاملات نکست ارث

20,354,381تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8.7174تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7.90077تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره نکست ارث

متاورس نسل تازه‌ای از اینترنت و دنیای مجازی است و با جایگزینی وب ۳ به حای اینترنت کنونی، فرصت‌های تازه و بیشتری برار کاربران و توسعه‌دهندگان آن ایجاد خواهد شد. نکست ارث یکی از بزرگترین متاورس‌های حال حاضر است که بیشترین تعداد مالک زمین را در خود دارد. از طرفی امکانات زیادی را برای توسعه‌دهندگان و کاربران خود ایجاد کرده است تا بتوانند اپلیکیشن‌های متاورسی خود را ایجاد کنند و ان اف تی‌های خود را مینت کنند. پلتفرم ارز دیجیتال NextEarth بر روی سرویس‌های مکان‌یابی و نقشه تمرکز کرده‌اند. چیزی که پلتفرم نکست ارث را متمایز می‌کند سازگاری کامل آن با وب ۲ است و توسعه‌دهندگان با هر زبان برنامه‌نویسی می‌توانند اپلیکیشن‌های خود را توسعه دهند. این پلتفرم در سال ۲۰۲۱ لانچ شد. توکن بومی آن با نماد NXTT در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه ۶۰ میلیارد عددی است.

خرید نکست ارث

ارز دیجیتال نکست ارث یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید نکست ارث به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید نکست ارث خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید نکست ارث در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید نکست ارث خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه نکست ارث خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش نکست ارث

فروش نکست ارث در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش نکست ارث، مقدار نکست ارث مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش نکست ارث در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش نکست ارث در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل نکست ارث

خرید و فروش نکست ارث در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید نکست ارث خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل نکست ارث به تتر، نیاز نیست که ابتدا نکست ارث خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، نکست ارث خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل نکست ارث بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول نکست ارث

برای ذخیره نکست ارث، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از نکست ارث شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری نکست ارث مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی نکست ارث است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری نکست ارث نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه نکست ارث خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت نکست ارث

قیمت نکست ارث در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی نکست ارث تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نکست ارث، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه نکست ارث قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت نکست ارث و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت نکست ارث را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی نکست ارث را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023