خرید ارزان رمز ارز NWC | فروش ارز دیجیتال NWC | قیمت روز نیوز کریپتو Newscrypto

نیوز کریپتو

NWC - Newscrypto
0.1158تتر
1.39%

قیمت نیوز کریپتو

6,450.06تومان
(24,465)

حجم معاملات نیوز کریپتو

667,487,238تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,560.903تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,417.197تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره نیوز کریپتو

ارز دیجیتال NWC توکن بومی پلتفرمی به نام نیوز کریپتو است آخرین خبرها، اطلاعات و تحلیل‌ها در مورد وضعیت فعلی و آینده صنعت ارزهای دیجیتال را ارائه می‌دهد. پلتفرم Newscrypto طیف وسیعی از ابزارها را ارائه می‌دهد و به کاربران اجازه می‌دهد با پروتکل‌های خدمات مالی غیر متمرکز تعامل کنند. هدف نهایی نیوز کریپتو ایجاد یک اکوسیستم مالی ساده و کارآمد برای معامله ارزهای دیجیتال است. پروژه نیوز کریپتو متعهد به خلق مجموعه‌ای از خدمات روی زنجیره‌ای است که کاربران را قادر می‌سازد به بهترین شکل از خدمات مالی غیر متمرکز استفاده کنند. از ارز دیجیتال nwc به عنوان توکن کاربردی اکوسیستم استفاده می‌شود. برای مثال، کارمزد عضویت در اکوسیستم برای دسترسی به ابزارها و اطلاعات مختلف را می‌توان با رمز ارز نیوز کریپتو nwc پرداخت کرد. هولد و استیک ارز دیجیتال Newscrypto به کاربران اجازه می‌دهد به پروپوزال‌های  حاکمیتی رای بدهند و در مورد آینده پروژه تصمیم‌گیری کنند. تمام پاداش‌های پرداخت شده از طرف پلتفرم به کاربران نیز به صورت توکن‌‌های NWC خواهد بود. ارز دیجیتال nwc در سال ۲۰۲۰ با قیمت ۰.۰۳۵ دلار وارد بازار شد. نیوز کریپتو با استاندارد شبکه اتریوم ساخته شده است و مجموع عرضه آن محدود به ۲۸۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن است.

خرید نیوز کریپتو

ارز دیجیتال نیوز کریپتو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید نیوز کریپتو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید نیوز کریپتو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید نیوز کریپتو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید نیوز کریپتو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه نیوز کریپتو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش نیوز کریپتو

فروش نیوز کریپتو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش نیوز کریپتو، مقدار نیوز کریپتو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش نیوز کریپتو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش نیوز کریپتو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل نیوز کریپتو

خرید و فروش نیوز کریپتو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید نیوز کریپتو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل نیوز کریپتو به تتر، نیاز نیست که ابتدا نیوز کریپتو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، نیوز کریپتو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل نیوز کریپتو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول نیوز کریپتو

برای ذخیره نیوز کریپتو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از نیوز کریپتو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری نیوز کریپتو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی نیوز کریپتو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری نیوز کریپتو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه نیوز کریپتو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت نیوز کریپتو

قیمت نیوز کریپتو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی نیوز کریپتو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نیوز کریپتو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه نیوز کریپتو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت نیوز کریپتو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت نیوز کریپتو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی نیوز کریپتو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه نیوز کریپتو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه نیوز کریپتو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023