فروش و خرید امن NBRACELETS | قیمت ارز دیجیتال ان بریسلتس NBRACELETS

ان بریسلتس

NBRACELETS - NBRACELETS
0.0008تتر
53.684%

قیمت ان بریسلتس

54.34037تومان
(23,653)

حجم معاملات ان بریسلتس

977,979,321تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
117.4873تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
54.34037تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ان بریسلتس

NBRACELETS با نماد NBRACELETS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید ان بریسلتس

ارز دیجیتال ان بریسلتس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ان بریسلتس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ان بریسلتس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ان بریسلتس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ان بریسلتس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ان بریسلتس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ان بریسلتس

فروش ان بریسلتس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ان بریسلتس، مقدار ان بریسلتس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ان بریسلتس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ان بریسلتس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ان بریسلتس

خرید و فروش ان بریسلتس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ان بریسلتس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ان بریسلتس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ان بریسلتس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ان بریسلتس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ان بریسلتس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ان بریسلتس

برای ذخیره ان بریسلتس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ان بریسلتس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ان بریسلتس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ان بریسلتس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ان بریسلتس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ان بریسلتس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ان بریسلتس

قیمت ان بریسلتس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ان بریسلتس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ان بریسلتس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ان بریسلتس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ان بریسلتس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ان بریسلتس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ان بریسلتس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023