خرید و فروش توکن هواداری تیم ناپولی | قیمت Napoli Fan Token

ناپولی فن توکن

NAP - Napoli Fan Token
2.447تتر
1.44%

قیمت ناپولی فن توکن

145,351تومان
(21,542)

حجم معاملات ناپولی فن توکن

1,485,226,733تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
150,282تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
143,510تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ناپولی فن توکن

تیم ناپولی ایتالیا یکی از تیم‌های محبوب فوتبال این کشور است که طرفداران زیادی دارد. حالا به کمک ارزهای دیجیتال این طرفداران می‌توانند مشارکت بیشتری در امور تیم خود داشته باشند و از مزایای زیادی بهره ببرند. فن توکن‌ها یا توکن‌های هواداری برای هواداری از یک تیم ورزشی ایجاد می‌شوند. طرفداران تیم‌های ورزشی می‌توانند با خرید این فن توکن‌ها سود کسب کنند و مزایای بیشتری نسبت به افراد عادی داشته باشند. توکن هواداری تیم فوتبال ناپولی ایتالیا توکن Napoli Fan Token است که با نماد NAP در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن در ماه مارس سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و محدودیت عرضه ۱۰ میلیون عددی دارد. ارز دیجیتال ناپولی فن توکن با کمک پلتفرم سوسیوس ایجاد شده که برای تیم‌های ورزشی زیادی توکن هواداری صادر کرده است. هواداران برای خرید Napoli Fan Token باید ابتدا ارز دیجیتال چیلیز را خریداری کنند و با کمک ان در پلتفرم سوسیوس ارز دیجیتال Napoli Fan Token را بخرند.

خرید ناپولی فن توکن

ارز دیجیتال ناپولی فن توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ناپولی فن توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ناپولی فن توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ناپولی فن توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ناپولی فن توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ناپولی فن توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ناپولی فن توکن

فروش ناپولی فن توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ناپولی فن توکن، مقدار ناپولی فن توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ناپولی فن توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ناپولی فن توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ناپولی فن توکن

خرید و فروش ناپولی فن توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ناپولی فن توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ناپولی فن توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ناپولی فن توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ناپولی فن توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ناپولی فن توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ناپولی فن توکن

برای ذخیره ناپولی فن توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ناپولی فن توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ناپولی فن توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ناپولی فن توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ناپولی فن توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ناپولی فن توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ناپولی فن توکن

قیمت ناپولی فن توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ناپولی فن توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ناپولی فن توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ناپولی فن توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ناپولی فن توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ناپولی فن توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ناپولی فن توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ناپولی فن توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ناپولی فن توکن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023