نرخ قیمت لحظه‌ای Nakamoto Games | خرید و فروش ناکاموتو گیمز NAKA

ناکاموتو گیمز

NAKA - Nakamoto Games
0.5883تتر
0.719%

قیمت خرید ناکاموتو گیمز

قیمت فروش ناکاموتو گیمز

29,238تومان
28,944تومان
(11,454)

حجم معاملات ناکاموتو گیمز

149,318,276,107تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
30,565تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
28,403تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ناکاموتو گیمز

ارز دیجیتال NAKA توکن بومی یک پلتفرم گیمینگ به نام Nakomoto Games است که چندین بازی جذاب و درآمدزا را عرضه می‌کند. این پلتفرم ادعا می‌کند که می‌تواند فرصت کسب درآمد زیادی را هم برای گیمرها و هم توسعه‌دهندگان گیم‌ها فراهم می‌کند. توسعه‌دهندگان در ناکوموتو گیمز به ابزارهای لازم برای راه‌اندازی گیم‌ها و پولی‌سازی محصولات خود دسترسی خواهند داشت. به عبارت دیگر، ‌ناکوموتو گیمز نه تنها یک پلتفرم عرضه گیم است بلکه اکوسیستمی برای بازی‌های درآمدزای بلاک چینی است. خود Nakomoto Games نیز گیم‌های «بازی کن، جایزه بگیر» را به شکل منظم عرضه خواهد کرد. توکن‌های NAKA به عنوان سوخت پلتفرم و ابزار دسترسی به بازی‌ها استفاده می‌شوند. توکن‌‌های استفاده شده در بازی به صورت هفتگی در یک استخر سپرده‌گذاری می‌شوند؛ در پایان هفته مقداری از آنها سوزانده می‌شود و بقیه در میان بازیکنانی که بیشترین امتیاز را به دست آورده‌اند تقسیم خواهد شد. ارز دیجیتال naka روی بلاک چین پالیگان ساخته شده است. این توکن یک ارز ضد تورمی است که حداکثر عرضه خود را به ۱۸۰ میلین توکن محدود کرده است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال naka در زمان ورود به بازار ۱.۵۶ دلار بود.

خرید ناکاموتو گیمز

ارز دیجیتال ناکاموتو گیمز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ناکاموتو گیمز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ناکاموتو گیمز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ناکاموتو گیمز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ناکاموتو گیمز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ناکاموتو گیمز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ناکاموتو گیمز

فروش ناکاموتو گیمز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ناکاموتو گیمز، مقدار ناکاموتو گیمز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ناکاموتو گیمز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ناکاموتو گیمز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ناکاموتو گیمز

خرید و فروش ناکاموتو گیمز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ناکاموتو گیمز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ناکاموتو گیمز به تتر، نیاز نیست که ابتدا ناکاموتو گیمز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ناکاموتو گیمز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ناکاموتو گیمز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ناکاموتو گیمز

برای ذخیره ناکاموتو گیمز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ناکاموتو گیمز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ناکاموتو گیمز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ناکاموتو گیمز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ناکاموتو گیمز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ناکاموتو گیمز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ناکاموتو گیمز

قیمت ناکاموتو گیمز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ناکاموتو گیمز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ناکاموتو گیمز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ناکاموتو گیمز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ناکاموتو گیمز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ناکاموتو گیمز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ناکاموتو گیمز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ناکاموتو گیمز

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ناکاموتو گیمز دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023