قیمت لحظه‌ای ناباکس | فروش و خرید NABOX

ناباکس

NABOX - Nabox
0.000006تتر
0.01%

قیمت ناباکس

0.380528تومان
(27,534)

حجم معاملات ناباکس

2,501,559,167تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.380706تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.38035تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ناباکس

ارز دیجیتال NABOX توکن بومی والتی به همین نام است که برای خدمات دهی به اکوسیستم نالز و ارسال و دریافت ارز دیجیتال نالز (NULS) شروع به کار کرد. با این حال، با گسترش خدمات مالی غیر متمرکز (دیفای)، این والت چشم‌انداز خود را گسترش داد و به دریچه‌ای برای ورود به دنیای دیفای تبدیل شد. والت ناباکس از چندین شبکه بلاک چینی پشتیبانی می‌کند، کاربران آن می‌توانند دارایی‌های خود را به سرعت بین بلاک چین‌های مختلف جابجا کنند و از اپلیکیشن‌های روی هر بلاک چین استفاده کنند. این کیف پول کاملا غیر متمرکز است و کلیدهای کاربران را ذخیره نمی‌کند. کیف پول ناباکس با والت‌‌های متامسک، والت کانکت و بسیاری اپلیکیشن‌های دیگر سازگار است. ارز دیجیتال nabox توکن حاکمیتی این والت است که برای مشارکت در تصمیمات مدیریتی پلتفرم مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربران ناباکس می‌توانند با تامین نقدینگی برای ارز دیجیتال NABOX یا استیک کردن آن پاداش بگیرند. برای ساخت ناباکس nabox از استاندارد NRC20 که مختص بلاک چین نالز است، استفاده شده است و حداکثر عرضه این ارز دیجیتال به  ۱۰۰۰ میلیارد توکن محدود شده است.

 

خرید ناباکس

ارز دیجیتال ناباکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ناباکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ناباکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ناباکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ناباکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ناباکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ناباکس

فروش ناباکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ناباکس، مقدار ناباکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ناباکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ناباکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ناباکس

خرید و فروش ناباکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ناباکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ناباکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ناباکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ناباکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ناباکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ناباکس

برای ذخیره ناباکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ناباکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ناباکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ناباکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ناباکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ناباکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ناباکس

قیمت ناباکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ناباکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ناباکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ناباکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ناباکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ناباکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ناباکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023