خرید متا MTA | فروش ارز دیجیتال Meta | قیمت لحظه‌ای

متا

MTA - mStable Governance Token: Meta (MTA)
0.03025تتر
4.78%

قیمت متا

1,754.5تومان
(28,067)

حجم معاملات متا

310,990,302تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,845.56تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,754.5تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره متا

ارز دیجیتال متا (MTA) و mStable هر دو جزیی از یک اکوسیستم استیبل کوینی هستند و یک پلتفرم دیفای را شکل می‌دهند که در آن فضا برای ایجاد اپلیکیشن‌های دیفای وجود دارد. توکن Meta توکن پروتکل mStable است که ۳ کاربرد اصلی دارد: اولین کاربرد توکن  Meta برای حاکمیت در اکوسیستم غیرمتمرکز mStable است. دومین کاربرد مهم آن ایجاد مشوق برای ایجاد نقدینگی در پلتفرم است. این توکن به عنوان توکن کاربردی شبکه نیز برای استفاده در کامیونیتی mStable نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. ارز دیجیتال Meta اکوسیستم mStable را مدیریت می‌کند و کاربران می‌توانند با استیک کردن توکن MTA و رای دادن در مورد طرح‌های پیشنهادی، به یکی از مدیران شبکه تبدیل شوند. mStable توسط جیمز سیمپسون و هنریک آندرسون به وجود آمده است. جیمز سیمپسون مدیر اجرایی این پلتفرم است که قبلا به عنوان تحلیلگر در شرکت آپولو کپیتال کار می‌کرده است. هنریک اندرسون نیز مشاور ارشد شبکه است. توکن MTA در ماه جولای سال ۲۰۲۰ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و قیمت اولیه آن ۳.۶ دلار بوده است. ارز دیجیتال Meta دارای سقف عرضه است و تنها صد میلیون عدد از آن وارد بازار خواهد شد.

خرید متا

ارز دیجیتال متا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید متا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید متا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید متا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید متا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه متا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش متا

فروش متا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش متا، مقدار متا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش متا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش متا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل متا

خرید و فروش متا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید متا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل متا به تتر، نیاز نیست که ابتدا متا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، متا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل متا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول متا

برای ذخیره متا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از متا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری متا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی متا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری متا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه متا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت متا

قیمت متا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی متا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت متا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه متا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت متا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت متا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی متا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023