فروش و خرید ارز دیجیتال WELL | قیمت و نگهداری مون ول آرتمیس Moonwell Artemis

مون ول آرتمیس

WELL - Moonwell Artemis
0.01958تتر
2.78%

قیمت مون ول آرتمیس

1,139.556تومان
(27,232)

حجم معاملات مون ول آرتمیس

1,880,194,081تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,241.406تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,135.482تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مون ول آرتمیس

ارز دیجیتال مون ول آرتمیس Moonwell Artemis با نماد WELL رمز ارز بومی یک پروتکل وام‌دهی غیر امانی است که روی شبکه‌های مون بیم (GMLR) و مون ریور (MOVR) ساخته شده است. مون ول آرتمیس و مون ول آپولو دو محصول Moonwell هستند که روی شبکه مون ریور مستقر شد‌ه‌اند. تمام محصولات آینده مون ول نیز روی مون ریور توسعه داده می‌شود و بعد روی مون بیم مستقر خواهد شد. هدف مون ول این است که کاربرپسندترین، سریع‌ترین و امن‌ترین پروتکل دیفای در اکوسیستم باشد. برای تامین این اهداف، امنیت پلتفرم مورد تاکید زیادی قرار گرفته است. گفتنی است که برای تراکنش‌های روی مون بیم و مون ریور به ارزهای دیجیتال GMLR و MOVR نیاز دارید. ارز دیجیتال WELL رمز ارزی با سقف عرضه نامحدود است که در حال حاضر مجموع عرضه آن ۵ میلیارد توکن است. این رمز ارز روی بلاک چین مون ریور قرار دارد و توکن حاکمیتی پروتکل مون ول آرتمیس WELL است. این ارز دیجیتال می‌تواند برای ماژول امنیتی شبکه مون ول Moonwell استیک شود و در مقابل کاربران می‌توانند در حاکمیت شبکه مشارکت کنند یا حق رای خود را به دیگران واگذار کنند.

خرید مون ول آرتمیس

ارز دیجیتال مون ول آرتمیس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مون ول آرتمیس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مون ول آرتمیس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مون ول آرتمیس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مون ول آرتمیس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مون ول آرتمیس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مون ول آرتمیس

فروش مون ول آرتمیس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مون ول آرتمیس، مقدار مون ول آرتمیس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مون ول آرتمیس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مون ول آرتمیس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مون ول آرتمیس

خرید و فروش مون ول آرتمیس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مون ول آرتمیس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مون ول آرتمیس به تتر، نیاز نیست که ابتدا مون ول آرتمیس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مون ول آرتمیس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مون ول آرتمیس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مون ول آرتمیس

برای ذخیره مون ول آرتمیس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مون ول آرتمیس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مون ول آرتمیس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مون ول آرتمیس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مون ول آرتمیس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مون ول آرتمیس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مون ول آرتمیس

قیمت مون ول آرتمیس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مون ول آرتمیس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مون ول آرتمیس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مون ول آرتمیس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مون ول آرتمیس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مون ول آرتمیس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مون ول آرتمیس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023