خرید مون لیفت کپیتال MLTPX | فروش ارز دیجیتال MoonLift Capital

مون لیفت کپیتال

MLTPX - MoonLift Capital
0تتر
5.905%

قیمت مون لیفت کپیتال

0.028701تومان
(25,286)

حجم معاملات مون لیفت کپیتال

4,037,210تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.030677تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.028411تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مون لیفت کپیتال

ارز دیجیتال مون لیفت با نماد MLTPX توکن بومی یک مرکز رشد (انکوباتور) پروژه‌های بلاک چینی است که هم برای معامله‌گران و هم برای پروژه‌های ارز دیجیتال ساخته شده است. دو مشکل مهم در فضای کریپتو وجود دارد. مشکل اول این است که پروژه‌ها اغلب در زمان توسعه با مشکلات بازاریابی، نداشتن آگاهی کافی از بازار، جامعه‌سازی و جذب سرمایه مواجه می‌شوند. مشکل دوم این است که معامله‌گران نمی‌توانند مثل موسسات سرمایه گذاری خطرپذیر به راندهای سرمایه گذاری اولیه و سرمایه گذاری خصوصی دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این، بسیاری از لانچ‌پدهای موجود بر اساس اولویت ورود عمل می‌کنند. این به ربات‌ها اجازه می‌دهد تا در کسری از ثانیه همه توکن‌ها را خریداری کنند و این به مانع دیگری برای معامله گران تبدیل شده است. مون لیفت به دنبال ارائه راه‌حلی جامع به بازار است که به مسائل فوق رسیدگی کند. هدف این راه‌حل ارائه مجموعه‌ای متنوع از ابزارهای بازاریابی، راه‌اندازی و پشتیبانی برای مطابقت با نیازهای متنوع پروژه‌های رمزنگاری است. از سوی دیگر، پروژه MoonLift Capital به معامله‌گران خصوصی فرصت مشارکت در سرمایه‌گذاری‌ها را می‌دهد. این سیستم اولویت دسترسی معامله‌گران خصوصی را با توجه به مقدار ارز دیجیتال mltpx هولد شده توسط آنها تعیین می‌کند. حداکثر عرضه کل ارز دیجیتال مون لیفت ۸۷,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن است.

خرید مون لیفت کپیتال

ارز دیجیتال مون لیفت کپیتال یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مون لیفت کپیتال به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مون لیفت کپیتال خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مون لیفت کپیتال در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مون لیفت کپیتال خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مون لیفت کپیتال خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مون لیفت کپیتال

فروش مون لیفت کپیتال در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مون لیفت کپیتال، مقدار مون لیفت کپیتال مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مون لیفت کپیتال در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مون لیفت کپیتال در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مون لیفت کپیتال

خرید و فروش مون لیفت کپیتال در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مون لیفت کپیتال خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مون لیفت کپیتال به تتر، نیاز نیست که ابتدا مون لیفت کپیتال خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مون لیفت کپیتال خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مون لیفت کپیتال بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مون لیفت کپیتال

برای ذخیره مون لیفت کپیتال، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مون لیفت کپیتال شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مون لیفت کپیتال مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مون لیفت کپیتال است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مون لیفت کپیتال نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مون لیفت کپیتال خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مون لیفت کپیتال

قیمت مون لیفت کپیتال در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مون لیفت کپیتال تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مون لیفت کپیتال، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مون لیفت کپیتال قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مون لیفت کپیتال و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مون لیفت کپیتال را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مون لیفت کپیتال را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023