فروش ارز دیجیتال Monsta Infinite	| خرید و قیمت لحظه‌ای مونستا اینفینیت

مونستا اینفینیت

MONI - Monsta Infinite
0.01632تتر
1.211%

قیمت خرید مونستا اینفینیت

قیمت فروش مونستا اینفینیت

848.64تومان
840.48تومان
(4,822)

حجم معاملات مونستا اینفینیت

13,937,727تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
859.04تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
836.68تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مونستا اینفینیت

MONI با نماد MONI یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید مونستا اینفینیت

ارز دیجیتال مونستا اینفینیت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مونستا اینفینیت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مونستا اینفینیت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مونستا اینفینیت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مونستا اینفینیت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مونستا اینفینیت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مونستا اینفینیت

فروش مونستا اینفینیت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مونستا اینفینیت، مقدار مونستا اینفینیت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مونستا اینفینیت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مونستا اینفینیت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مونستا اینفینیت

خرید و فروش مونستا اینفینیت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مونستا اینفینیت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مونستا اینفینیت به تتر، نیاز نیست که ابتدا مونستا اینفینیت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مونستا اینفینیت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مونستا اینفینیت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مونستا اینفینیت

برای ذخیره مونستا اینفینیت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مونستا اینفینیت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مونستا اینفینیت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مونستا اینفینیت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مونستا اینفینیت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مونستا اینفینیت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مونستا اینفینیت

قیمت مونستا اینفینیت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مونستا اینفینیت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مونستا اینفینیت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مونستا اینفینیت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مونستا اینفینیت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مونستا اینفینیت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مونستا اینفینیت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه مونستا اینفینیت

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه مونستا اینفینیت دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023