خرید ارز دیجیتال موباکس و فروش موباکس MBOX به همراه قیمت لحظه ای

ام بی او اکس

MBOX - MOBOX
0.2365تتر
3.46%

قیمت ام بی او اکس

13,456تومان
(31,017)

حجم معاملات ام بی او اکس

2,538,111,245تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
14,042تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
13,178تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ام بی او اکس

موباکس یک پلتفرم بازی است که yield farming و بهره برداری از NFT ها را برای ایجاد یک اکوسیستم رایگان بازی برای کسب درآمد ترکیب می کند. موباکس مدعی است متاورس را می توان از طریق NFT ها به یکدیگر متصل کرد و هدف آن دستیابی به قابلیت همکاری NFT ها در بین بازی‌ها و پلتفرم‌ها است. متاورس موباکس که موموورس MOMOverse نام داردو یک پلتفرم متاورسی بین زنجیره‌ای است که می‌تواند روی هر پلتفرمی اجرا شود. کاربران با ایجاد محتوا در این پلتفرم یا با دیدن کارها و محصولات دیگران، می‌توانند پاداش بگیرند و موموورس بابت مشارکت همه به آنها پاداش می‌دهد.

ارز دیجیتال موباکس MOBOX

 

ارز دیجیتال موباکس با نماد MBOX در بازار معامله می‌شود. MBOX توکن کاربردی این ارز دیجیتال است که برای موارد زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:

 

  • ارز مورد استفاده در درون بازی: توکن MBOX به بازیکنان و کاربران امکان می‌دهد تا آیتم‌ها و شخصیت‌های درون بازی را خرید و فروش کنند. علاوه بر این کاربران با شرکت در مبارزات فرد به فرد می‌توانند پاداش کسب کنند.
  • حاکمیت: هولدهای توکن MBOX می‌توانند به طرح‌ها و پروپوزال‌هایی که در شبکه مطرح می‌شوند رای دهند و در توسعه و گسترش پلتفرم تاثیرگذار باشند.
  • ماینینگ نقدینگی: کاربران امکان استیک در استخرهای نقدینگی مختلفی را دارند و می‌توانند با استیک NFT های MOMO پاداش استیکینگ را از طریق توکن‌های MBOX دریافت کنند.
  • جعبه‌های جادویی NFT: کاربران با استیک توکن‌های MBOX می‌توانند شانس به دست آوردن جعبه‌های جادویی MOMO NFT را داشته باشند.

 

NFT های ارز دیجیتال MOBOX نیز ویژگی‌هایی دارند که عبارت‌اند از:

 

  • از طریق باز کردن جعبه‌های جادویی به دست می‌آیند.
  • در قراردادهای هوشمند استیک می‌شوند تا بتوان توکن‌های MBOX به دست آورد.
  • می‌توان آن را در بازار NFTهای MOBOX ترید و معامله کرد.
  • در تمام بازی‌های پلتفرم MOBOX استفاده می‌شوند.
  • بر اساس کمیاب بودنشان طبقه‌بندی می‌شوند.

خرید ام بی او اکس

ارز دیجیتال ام بی او اکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ام بی او اکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ام بی او اکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ام بی او اکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ام بی او اکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ام بی او اکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ام بی او اکس

فروش ام بی او اکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ام بی او اکس، مقدار ام بی او اکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ام بی او اکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ام بی او اکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ام بی او اکس

خرید و فروش ام بی او اکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ام بی او اکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ام بی او اکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ام بی او اکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ام بی او اکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ام بی او اکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ام بی او اکس

برای ذخیره ام بی او اکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ام بی او اکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ام بی او اکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ام بی او اکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ام بی او اکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ام بی او اکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ام بی او اکس

قیمت ام بی او اکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ام بی او اکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ام بی او اکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ام بی او اکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ام بی او اکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ام بی او اکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ام بی او اکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

توکن موباکس (MBOX) چه کاربردهایی دارد؟

ارز درون بازی: از توکن MBOX برای خریدهای درون بازی مانند به دست آوردن شخصیت‌های اضافی، قرعه کشی و پرداخت هزینه‌‌ی فعالیت‌های درون بازی مانند پاداش نبردهای بازیکنان استفاده می‌شود. حاکمیت: دارندگان توکن MBOX می‌توانند پیشنهاداتی را ارسال کرده و به آن رأی دهند تا بر توسعه و جهت‌گیری پلتفرم تأثیر بگذارند. تامین نقدینگی: کاربران می‌توانند در استخرهای نقدینگی مختلف پلتفرم توکن‌های خود را سپرده گذاری کنند یا MOMO NFT ها را به اشتراک بگذارند تا پاداش‌های پرداختی با توکن‌های MBOX را به دست آورند. جعبه‌های جایزه NFT: کاربران می‌توانند توکن‌های MBOX را برای شانس دستیابی به جعبه‌های جایزه منحصربه‌فرد MOMO NFT سپرده گذاری (استیک) کنند.

بهترین کیف پول برای نگهداری MBOX کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

از کجا موباکس (MBOX) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، موباکس (MBOX) بخرید.

زمان دریافت موباکس (MBOX) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال موباکس (MBOX) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، موباکس (MBOX) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز موباکس (MBOX) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت موباکس (MBOX) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت موباکس (MBOX) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت موباکس (MBOX) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

رمز ارزهای مشابه ام بی او اکس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ام بی او اکس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023