خرید ارز دیجیتال Micro Bitcoin Finance	| فروش میکرو بیت کوین فایننس | قیمت لحظه‌ای MBTC

میکرو بیت کوین فایننس

MBTC - Micro Bitcoin Finance
0تتر
0%

قیمت خرید میکرو بیت کوین فایننس

قیمت فروش میکرو بیت کوین فایننس

0تومان
0تومان
(5,543)

حجم معاملات میکرو بیت کوین فایننس

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره میکرو بیت کوین فایننس

MBTC با نماد MBTC یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید میکرو بیت کوین فایننس

ارز دیجیتال میکرو بیت کوین فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید میکرو بیت کوین فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید میکرو بیت کوین فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید میکرو بیت کوین فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید میکرو بیت کوین فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه میکرو بیت کوین فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش میکرو بیت کوین فایننس

فروش میکرو بیت کوین فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش میکرو بیت کوین فایننس، مقدار میکرو بیت کوین فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش میکرو بیت کوین فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش میکرو بیت کوین فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل میکرو بیت کوین فایننس

خرید و فروش میکرو بیت کوین فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید میکرو بیت کوین فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل میکرو بیت کوین فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا میکرو بیت کوین فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، میکرو بیت کوین فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل میکرو بیت کوین فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول میکرو بیت کوین فایننس

برای ذخیره میکرو بیت کوین فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از میکرو بیت کوین فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری میکرو بیت کوین فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی میکرو بیت کوین فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری میکرو بیت کوین فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه میکرو بیت کوین فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت میکرو بیت کوین فایننس

قیمت میکرو بیت کوین فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی میکرو بیت کوین فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت میکرو بیت کوین فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه میکرو بیت کوین فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت میکرو بیت کوین فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت میکرو بیت کوین فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی میکرو بیت کوین فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023