نگهداری رایگان Meter Meta Stable | خرید MTR | فروش میتر متا استیبل MTR

میتر متا استیبل

MTR - Meter Meta Stable
0.8726تتر
1.43%

قیمت میتر متا استیبل

50,872تومان
(26,248)

حجم معاملات میتر متا استیبل

9,514,086,452تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
56,521تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
48,849تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره میتر متا استیبل

ارز دیجیتال میتر متا استیبل با نماد MTR توکن کاربردی یک زیرساخت بلاک چینی است. این بلاک چین بخش‌های مختلف دنیای مالی دیجیتال را به یکدیگر متصل می‌کند و به قراردادهای هوشمند اجازه می‌دهد به بلاک چین‌های مشابه منتقل شوند. پروتکل متر به عنوان یک زنجیره جانبی فوق‌العاده غیر متمرکز و سریع برای اتریوم و دیگر شبکه‌ها عمل می‌کند. بلاک چین متر در حال حاضر با ماشین مجازی اتریوم سازگار است و در آینده با بلاک چین‌های کازموس (ATOM)، پولکادات (DOT) و شبکه‌های دیگر سازگار خواهد شد. همچنین متر بلاک چین شامل یک بریج بین شبکه‌ای به نام Meter Passport است که به عنوان پلی بین میتر و امپل فورث (AMPL)، مون بیم، تتا و بسیاری از شبکه‌های دیگر عمل می‌کند. این پروتکل یک توکن حاکمیتی به نام MTRG نیز دارد که برای مدیریت بلاک چین استفاده می‌شود. ارز دیجیتال MTR ادعا می‌کند اولین پول غیر قابل سانسوری است که سریع، با ثبات و مستقل از سیستم ارزهای فیات عمل می‌کند. هر توکن Meter Meta Stable با استفاده از مکانیسم اجماع اثبات کار و با مصرف ۱۰ کیلو هرتز برق استخراج می‌شود. ارز دیجیتال میتر mtr در سال ۲۰۲۰ با قیمت حدودا ۰.۷۳ دلار وارد بازار رمز ارزها شد. از ارز دیجیتال mtr برای کارمزدها و همچنین به عنوان ابزار پرداخت استفاده می‌شود.

خرید میتر متا استیبل

ارز دیجیتال میتر متا استیبل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید میتر متا استیبل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید میتر متا استیبل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید میتر متا استیبل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید میتر متا استیبل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه میتر متا استیبل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش میتر متا استیبل

فروش میتر متا استیبل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش میتر متا استیبل، مقدار میتر متا استیبل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش میتر متا استیبل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش میتر متا استیبل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل میتر متا استیبل

خرید و فروش میتر متا استیبل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید میتر متا استیبل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل میتر متا استیبل به تتر، نیاز نیست که ابتدا میتر متا استیبل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، میتر متا استیبل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل میتر متا استیبل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول میتر متا استیبل

برای ذخیره میتر متا استیبل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از میتر متا استیبل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری میتر متا استیبل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی میتر متا استیبل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری میتر متا استیبل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه میتر متا استیبل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت میتر متا استیبل

قیمت میتر متا استیبل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی میتر متا استیبل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت میتر متا استیبل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه میتر متا استیبل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت میتر متا استیبل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت میتر متا استیبل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی میتر متا استیبل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023