خرید ارز دیجیتال Metavault DAO | فروش ارز دیجیتال متاوالت دائو | قیمت لحظه‌ای MVD

متا والت دائو

MVD - Metavault DAO
5.071تتر
0.216%

قیمت متا والت دائو

289,554تومان
(19,244)

حجم معاملات متا والت دائو

13,303,725,574تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
295,264تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
287,441تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره متا والت دائو

متاوالت دائو یک پلتفرم سرمایه‌گذاری مبتنی بر بلاکچین و یک ابزار سرمایه‌گذاری مشارکتی غیرمتمرکز است که توسط جامعه اداره می‌شود. این پلتفرم به هر کسی امکان می‌دهد تا در پروژه‌ها و استراتژی‌های جدید و سودآور در زمینه بلاکچین، مالی دیجیتال دیفای و متاورس شرکت کند.

ویژگی‌های اصلی Metavault DAO عبارتند از:

1. **مشارکت جامعه**: Metavault DAO به کاربران اجازه می‌دهد تا در تصمیم‌گیری‌ها و مدیریت پلتفرم مشارکت کنند، که این امر از طریق رأی‌گیری و مکانیزم‌های حاکمیت دیجیتال انجام می‌شود.

2. **دسترسی به پروژه‌های نوآورانه**: این پلتفرم به کاربران امکان می‌دهد تا در پروژه‌های پیشرو در زمینه‌های بلاکچین، DeFi و متاورس سرمایه‌گذاری کنند، که می‌تواند منجر به بازده‌های بالا شود.

3. **سرمایه‌گذاری غیرمتمرکز**: به عنوان یک وسیله سرمایه‌گذاری غیرمتمرکز، Metavault DAO به کاربران امکان می‌دهد تا بدون نیاز به واسطه‌های سنتی در پروژه‌های مختلف سرمایه‌گذاری کنند.

4. **فرصت‌های متنوع سرمایه‌گذاری**: کاربران می‌توانند در طیف گسترده‌ای از فرصت‌های سرمایه‌گذاری شرکت کنند که می‌تواند شامل استراتژی‌های نوآورانه، سرمایه‌گذاری‌های اولیه در پروژه‌ها یا مشارکت در توسعه پروژه‌های جدید باشد.

در کل، Metavault DAO به دنبال ایجاد یک پلتفرم سرمایه‌گذاری جامع و قابل دسترس برای تمامی علاقه‌مندان به فناوری‌های بلاکچین و متاورس است، با هدف ارائه راه‌حل‌های مالی دیجیتالی پیشرفته و سودآور به جامعه خود.

خرید متا والت دائو

ارز دیجیتال متا والت دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید متا والت دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید متا والت دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید متا والت دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید متا والت دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه متا والت دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش متا والت دائو

فروش متا والت دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش متا والت دائو، مقدار متا والت دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش متا والت دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش متا والت دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل متا والت دائو

خرید و فروش متا والت دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید متا والت دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل متا والت دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا متا والت دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، متا والت دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل متا والت دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول متا والت دائو

برای ذخیره متا والت دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از متا والت دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری متا والت دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی متا والت دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری متا والت دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه متا والت دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت متا والت دائو

قیمت متا والت دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی متا والت دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت متا والت دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه متا والت دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت متا والت دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت متا والت دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی متا والت دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه متا والت دائو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه متا والت دائو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023