خرید ارز دیجیتال متاتریس | فروش ارز دیجیتال متاتریس | قیمت لحظه‌ای MetaTrace

متا تریس

TRC - MetaTrace
0.04233تتر
2.41%

قیمت متا تریس

2,730.285تومان
(9,240)

حجم معاملات متا تریس

5,223,392,379تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,752.215تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,524.53تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره متا تریس

متاتریس یک پروژه نوآورانه در عرصه گیم فای است که با ارائه مدل "بازی کن و درآمد کسب کن"  بر روی نقشه‌ای مبتنی بر دنیای واقعی، تجربه‌ای منحصربه‌فرد را به بازیکنان ارائه می‌دهد. این پروژه با ترکیبی از مکانیزم‌های متنوع بازی، از جمله جغرافیای مکانی، محیط‌های بلاکچین و استراتژی‌های بازی سنتی، فرصت‌های جدیدی در بازی‌های دیجیتال فراهم می‌آورد.

مهم‌ترین ویژگی‌های MetaTrace عبارتند از:

1. **ترکیبی از جغرافیای مکانی و بلاکچین**: MetaTrace این دو عنصر را به طور خلاقانه ترکیب می‌کند، به این ترتیب بازیکنان می‌توانند در یک محیط مجازی که نقشه‌های واقعی جهان را بازتاب می‌دهد، تجربه بازی داشته باشند.

2. **مکانیزم‌های بازی پیچیده**: بازی شامل استراتژی‌های متنوع و چالش‌برانگیز است که بازیکنان را به تفکر و برنامه‌ریزی ترغیب می‌کند.

3. **مدل بازی رایگان و کسب درآمد**: در MetaTrace، بازیکنان می‌توانند بدون هزینه وارد بازی شوند و همزمان از طریق مشارکت در بازی، درآمد کسب کنند.

4. **استفاده از فناوری بلاکچین**: این بازی با استفاده از فناوری بلاکچین، امنیت، شفافیت و عدالت را در فرآیند بازی تضمین می‌کند.

MetaTrace با این ویژگی‌های برجسته، تجربه‌ای تازه و هیجان‌انگیز را در حوزه بازی‌های دیجیتالی فراهم می‌آورد و بازیکنان را به کشف فرصت‌های جدید در دنیای گیم فای دعوت می‌کند.

خرید متا تریس

ارز دیجیتال متا تریس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید متا تریس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید متا تریس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید متا تریس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید متا تریس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه متا تریس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش متا تریس

فروش متا تریس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش متا تریس، مقدار متا تریس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش متا تریس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش متا تریس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل متا تریس

خرید و فروش متا تریس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید متا تریس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل متا تریس به تتر، نیاز نیست که ابتدا متا تریس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، متا تریس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل متا تریس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول متا تریس

برای ذخیره متا تریس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از متا تریس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری متا تریس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی متا تریس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری متا تریس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه متا تریس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت متا تریس

قیمت متا تریس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی متا تریس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت متا تریس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه متا تریس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت متا تریس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت متا تریس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی متا تریس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه متا تریس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه متا تریس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023