فروش سریع ارز دیجیتال Metanept | خرید آنی متانپت NEPT همراه با قیمت لحظه‌ای

متانپت

NEPT - Metanept
0.000002تتر
0.611%

قیمت متانپت

0.108117تومان
(27,144)

حجم معاملات متانپت

19,866,438تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.115818تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.084595تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره متانپت

متانپت یک متاورس ۳ بعدی است. کاربران می‌توانند در این متاورس هیجان‌انگیز جستجو کنند و دنبال دنیاهای تازه‌ای بگردند. متاورس Metanept از دو تم مختلف تشکیل شده است. یکی از این تم‌ها نپت وایلد نام دارد که یک جهان خشک و بی آب و علف است. دومین جهان نپ تون نام دارد که دنیای آینده کره زمین است و موجوداتی در آن زندگی می‌کنند. کاربران می‌توانند با خرید ان اف تی وارد این دنیا شوند و با آواتارهای خود در این دنیا زندگی و گشت و گذار کنند. توکن بومی این متاورس توکن Nept Token نام دارد که یک ارز قابل معامله در این متاورس است. کاربران می‌توانند از این ارز برای خرید و فرو ش، ترید کردن و اصلاح دارایی‌های درون بازی استفاده کنند. از طرف دیگر می‌توان از توکن Nept برای ورود به نقاط و مناطق مختلف بازی استفاده کرد. به عنوان مثال می‌توان با استفاده از آن وارد کلاب‌ها شد و روی املاک و زمین سرمایه‌گذاری کرد. درواقع ارز دیجیتال Metanept یک ارز دیجیتال برای دنیای مجازی است.

خرید متانپت

ارز دیجیتال متانپت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید متانپت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید متانپت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید متانپت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید متانپت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه متانپت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش متانپت

فروش متانپت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش متانپت، مقدار متانپت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش متانپت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش متانپت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل متانپت

خرید و فروش متانپت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید متانپت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل متانپت به تتر، نیاز نیست که ابتدا متانپت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، متانپت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل متانپت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول متانپت

برای ذخیره متانپت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از متانپت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری متانپت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی متانپت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری متانپت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه متانپت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت متانپت

قیمت متانپت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی متانپت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت متانپت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه متانپت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت متانپت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت متانپت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی متانپت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023